Çözüldü Yapı Kredi maaş hesabı nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İş yeri cumaya kadar istedikleri şubeden maaş hesabı istiyor ama o şubeye gittiğimde önünde devasa bir sıra var.
Ben de telefondan görüşmeli kayıt olayım belki Online işlemlerden, şubeden hesap açarım dedim. Kimliği yok çenene koy yok arkasını çevir derken birden "kurye belgelerinizi getirecek, imzalamadan kayıt yapamayız" dediler. "Ben sabahtan beri kimliği sağıma soluma koyarak görüşüyorum, daha nasıl bir doğrulama gerekli?" dedim kapadım.

Benim bu hesabı hemen açmam lazım, boş bir başka şube bulup orada kayıt yaptırıp mobil bankacılıktan istediğim şubeden maaş hesabı açtırabiliyor muyum?

Çözüm
İş yeri cumaya kadar istedikleri şubeden maaş hesabı istiyor ama o şubeye gittiğimde önünde devasa bir sıra var.
Ben de telefondan görüşmeli kayıt olayım belki Online işlemlerden, şubeden hesap açarım dedim. Kimliği yok çenene koy yok arkasını çevir derken birden "kurye belgelerinizi getirecek, imzalamadan kayıt yapamayız" dediler. "Ben sabahtan beri kimliği sağıma soluma koyarak görüşüyorum, daha nasıl bir doğrulama gerekli?" dedim kapadım.

Benim bu hesabı hemen açmam lazım, boş bir başka şube bulup orada kayıt yaptırıp mobil bankacılıktan istediğim şubeden maaş hesabı açtırabiliyor muyum?
İstediğin şubeden açtırabilirsin. Yukardaki yorumları dikkate alma. İstersen İzmir'den İstanbul'daki şubede olacak şekilde hesap açtırabilirsin. Başka bir YK şubesine gidip ordan maaş hesabı açtırmak istediğin şube adını vermen yeterli.
Herhangi bir şubeye gidebilirsin. Dert etme.

Emin olmadığın şey hakkında yorum yapma. Boş, yanlış bilgi veriyorsun.

Yapı Kredi denizli bayramyeri şubesindeki hesabım kabul edilmediği için çınar şubesinden aldım. Askerde acemilikte Amasya hesabım kabul edilmedi bursada hesap açtım. Usta birliğinde bursa hesabım kabul edilmedi hakkri de tekrar hesap açtım. Şu zamana kadar onca şirkete girdim hepsinde yeniden açmak zorunda kaldım.

Geri
Yukarı