Yapı Kredi maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi mantıklı mı?

duzzstar

Picopat
Daha fazla  
Yapı Kredi maaş hesabım var ve hemen para lazım. Nakit avans çekecektim ama kredi kartı lazımmış o yüzden olmadı. Siz olsaydınız ne yapardınız?

IMG_20230828_180332.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Şurdan buradan al diyemeyeceğim dostum ancak bu fiyatlar fahiş biçimde, faiz oranı yüksek eğer bir ürün alacaksan; onun için Vatan'ın kredi imkanı var parayı değil ürünü sana teslim ediyorlar ve sen aylık ödüyorsun, sanırım faiz oranıda%1.99-2.99 gibi bir şeydi, işine yarar mı bilmem, belki hayatının biyerinde kullanırsın :D

Nakit avans mantıklı gibi. Maaş müşterileri nakit avans çekebilir mi reis
35K limitli kartım var tamamını nakit avans veriyor ancak miktar ne olursa olsun en fazla 3 taksit yapıyor.
Kredi durumu ise şu şekilde:
Screenshot_2023-08-28-19-25-13-864_com.ykb.android.jpg

Bunun dışında düzenli aralıklarla sürekli yüklü miktar para giriş çıkışı yapıyorum ve kredi notum en iyi seviyede. Buna rağmen faiz oranları yüksek. Zaten Politika Faizi yükseldiğinden beri bankalar kazığı yağlamaya başladı.

Aklıma yatmadı şimdi baktım da miktar artınca doğal olarak faiz düştü. 80K için 21.304 TL faiz alıyor. 101.304 TL toplam geri ödemesi var. Şöyle ki:
Screenshot_2023-08-28-19-25-13-864_com.ykb.android.jpg

3 ayda ödeyebilecekseniz nakit avans mantıklı en azından faizi düşük. Onun dışında ucu ucuna ödeyecekseniz krediyi mümkün olan en uzun vadede alın, elinize para geçince erkek kapatırsanız zaten kalan vadelerin faizini düşüyorlar. Yani 36 ay çektiğiniz krediyi 24 ayda öderseniz kalan 1 senenin faizini düşüp anaparadan çıkarıyorlar kalan anaparayı ödüyorsunuz. Para acil lazımsa ve ödeme sıkıntı olacak gibiyse vadeyi +6 +12 ay uzun tutmak en mantıklısı.

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-28-19-45-48-688_com.ykb.android.jpg
    Screenshot_2023-08-28-19-45-48-688_com.ykb.android.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 19
Bende durum bu hocam. Bireysel ihtiyaç 12 ay, 12 aydan fazlasında yükseliyor.
Hocam müşteri hizmetlerini arasam beni adıma yaparlar mı?

35K limitli kartım var tamamını nakit avans veriyor ancak miktar ne olursa olsun en fazla 3 taksit yapıyor.
Kredi durumu ise şu şekilde:
Eki Görüntüle 1921304

Bunun dışında düzenli aralıklarla sürekli yüklü miktar para giriş çıkışı yapıyorum ve kredi notum en iyi seviyede. Buna rağmen faiz oranları yüksek. Zaten Politika Faizi yükseldiğinden beri bankalar kazığı yağlamaya başladı.

Aklıma yatmadı şimdi baktım da miktar artınca doğal olarak faiz düştü. 80K için 21.304 TL faiz alıyor. 101.304 TL toplam geri ödemesi var. Şöyle ki:
Eki Görüntüle 1921304

3 ayda ödeyebilecekseniz nakit avans mantıklı en azından faizi düşük. Onun dışında ucu ucuna ödeyecekseniz krediyi mümkün olan en uzun vadede alın, elinize para geçince erkek kapatırsanız zaten kalan vadelerin faizini düşüyorlar. Yani 36 ay çektiğiniz krediyi 24 ayda öderseniz kalan 1 senenin faizini düşüp anaparadan çıkarıyorlar kalan anaparayı ödüyorsunuz. Para acil lazımsa ve ödeme sıkıntı olacak gibiyse vadeyi +6 +12 ay uzun tutmak en mantıklısı.
Nakit avans için müşteri hizmetlerini arasam benim adıma yapabilirler mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı