Banka/Kart YapiKredi Davet Et 300 TL Kazan

OkanKarali0053

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Grafik
İlk önce davet kodu ile kayıt olana 50 TL puan ikinize de sonra 250 TL harcayınca davet edilen ikinize de puan veriyor. Banka Kartı oluyor uygulama içerisinden davet kısmından alabilirsiniz kodunuzu.

Not: Konuda davet kodu paylaşmak yasaktır.

451c61911c001955c6217901e6a3482d.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu nasıl bir cümledir 500 kere okudum daha anlayamadım. Ne bir virgül, ne -de/-da yazımı, ne de anlatım bütünlüğü hiçbir şey yok. Modlar ne diye modluk yapıyor bu forumda?
Bence moderatörlerde anlamadı. Anladığım kadarıyla 50 TL'den sonraki ek 250 TL'yi alma şartı, 250 TL harcama yapmak ve ya otomatik fatura talimatı vermek.

Bence moderatörlerde anlamadı. Anladığım kadarıyla 50 TL'den sonraki ek 250 TL'yi alma şartı, 250 TL harcama yapmak ve ya otomatik fatura talimatı vermek.
Resim koymuşum yazıdan anlamıyorsanız resime bakabilirsiniz daha detaylı...

Hocam bu nasıl bir cümledir 500 kere okudum daha anlayamadım. Ne bir virgül, ne -de/-da yazımı, ne de anlatım bütünlüğü hiçbir şey yok. Modlar ne diye modluk yapıyor bu forumda?
Çok dikkatli okursan ne dediğimi anlarsin.

Son düzenleme:
kredi kartı gerekmiyor değil mi? banka kartı şart mı peki sadece banka hesabı açmak da yeterli olur mu?

edit: banka kartı gerekiyormuş çünkü banka kartı ile harcama yapılırsa 250 tl ek ödül geliyor iki tarafa da ve bu gelen para puan olarak yani sadece ykredi üzerinden harcanır çekilemez.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Banka kartım yok başvurdum ama kampanya yarın bitiyor. Sanal kart da dahiil değilmiş şubeden kart çıkarabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı