Yapılacak şeyleri takip edebilmek ve görebilmek için yöntemler

Zeuszeus2023

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Belki Yazılımcı
Mantar panoma ve beyaz tahtaya yapılacakları kaydettiğim oldu.
Telefonda Google keep gibi şeylere kaydettiğim oldu.
En son todoist gibi bir uygulama kaydettiğim oldu.

Ama hiçbiri tam olarak hatırlatıcı görevi görmedi.
Bir daha bakmamak üzere yazılmış not gibi oluyor. Sonrasında hiç aklıma gelmiyor. Şans eseri denk gelmezsem veya yapacağım işi hatırlamazsam oraya yazdığım hiçbir şey aklıma gelmiyor.

Genelde başka şeylere dalıp gidiyorum.

1 bana herhangi bir zaman yapılacak şeyleri hatırlayabilecek bir şey olması güzel olurdu. Mesela rastgele zamanda gelen Gmail veya SMS gibi.
2 bu o kadar önemli değil. Yaptığım başardığım şeyleri kaydetmek ve bunu herhangi bir zaman görebilmek güzel olurdu. Ne kadar çok şey yaptığımı görüp motive mutlu olurum diye.

Mantar panoma ve beyaz tahtaya yapılacakları kaydettiğim oldu.
Telefonda Google keep gibi şeylere kaydettiğim oldu.
En son todoist gibi bir uygulama kaydettiğim oldu.

Ama hiçbiri tam olarak hatırlatıcı görevi görmedi.
Bir daha bakmamak üzere yazılmış not gibi oluyor. Sonrasında hiç aklıma gelmiyor. Şans eseri denk gelmezsem veya yapacağım işi hatırlamazsam oraya yazdığım hiçbir şey aklıma gelmiyor.

Genelde başka şeylere dalıp gidiyorum.

1 bana herhangi bir zaman yapılacak şeyleri hatırlayabilecek bir şey olması güzel olurdu. Mesela rastgele zamanda gelen Gmail veya SMS gibi.
2 bu o kadar önemli değil. Yaptığım başardığım şeyleri kaydetmek ve bunu herhangi bir zaman görebilmek güzel olurdu. Ne kadar çok şey yaptığımı görüp motive mutlu olurum diye.

Microsoft to do list kullanmanızı öneririm bana anımsat seçeneğiyle size belli saatlerde bildirim gönderebiliyor.

Geri
Yukarı