Yapması bir saatte öğrenilen ve hayat boyu işe yarayan şeyler nelerdir?

Tost ve türevi kolay ve hızlı hazırlanan yiyeceklerin yapımını öğrenmek. Tabi diyeceksiniz tost bu kaç farklı yapımı olabilir? Öğrenmesi kolay olan ve oldukça lezzetli, farklı tarifleri var. Geç saatte açlık bastırınca uyuyamamak veya akşamdan kalma yemeği yemekten iyidir. Öğrenci hayatı yaşayan kişiler için hayat kurtarır.

Evet. Uygunsuz üslup ile konuşup, her şeyi bildiğini sananları, kendilerini üstün göstermeye çalışanları, hava atmak isteyenleri ve bilime vakit ayırmayanları en baştan eleyiniz. Aynı şekilde her yerde kendi görüşünü zorla kabul ettirmeye çalışan ve tartışma çıkaranları da. Kitap okuyan, sanat ve bilimle uğraşan ve arkadaş seçimine dikkat edenleri de listenin başına alınız. Sizin görüşünüz farklı ise ve size saygı duymuyorsa baştan eleniyor zaten. :)

Eyvallah hayatımda insan kalmadı.

Utanılacak bir şey değil hocam, insanlık hali. Ben öğrenmeye çalıştım fakat beceremeyip boş verdim her seferinde.

Bende sıkıntı çekmiştim bu videodaki gerçekten kolay ve hızlı bir bakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Bende sıkıntı çekmiştim bu videodaki gerçekten kolay ve hızlı bir bakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Güzel taktik, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı