Yaptığım drill beat nasıl olmuş?

LSD

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Soundcloud linki

3-4 aydır kendimi geliştirmekle uğraşıyorum. Henüz stüdyo kulaklığım olmadığı için iki farklı kulaklıkla dinleyerek mix Master yapmayı denedim. Aranje kısmında çok uğraşmadım sadece birkaç değişiklik yapıp exportladım. Söz yazılmaya pek uygun değil, çok fazla boşluk bırakmadım olduğu haliyle dinlemeye uygun olacak şekilde bitirdim. Özgürce eleştirebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi ben senle de önceden konuşmuştum. Belliydi bu kadar iyi şeyler yapacağın.

Drill dinlemiyorum ama çok az bilgim var, gayet iyi olmuş. Ortaları birazcık assasins creedi andırdı.

Çok sağlam olmuş, başarılarının devamını dilerim.

Soundcloud linki

3-4 aydır kendimi geliştirmekle uğraşıyorum. Henüz stüdyo kulaklığım olmadığı için iki farklı kulaklıkla dinleyerek mix Master yapmayı denedim. Aranje kısmında çok uğraşmadım sadece birkaç değişiklik yapıp exportladım. Söz yazılmaya pek uygun değil, çok fazla boşluk bırakmadım olduğu haliyle dinlemeye uygun olacak şekilde bitirdim. Özgürce eleştirebilirsiniz.

Çöp.

Son düzenleyen: Moderatör:
Armoni detone değil ancak kullanım hatalı. Dissonant. Tek bir loop.
Bass frekanslar ve kick kontrolsüz. Bir ses sistemine zarar verebilecek dadar hem de. Mix, efekt kullanımı hatalı. Şimdi esasında loop kullandığınız ve hazır sesler ile oluşturduğunuz için çok göze batmıyor gibi görünse de, esasında sizin yaptığınız bi şey yok. Master dediğiniz şey (Mastering / Ses mühendisliği) bir mühendislik alanı.

Müzik eğitimi alın.

Geri
Yukarı