Yaptığım editler nasıl olmuş?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@PanzerTR @KojiroHyuga04 hocam sizlerin fikirlerini almak çok hoşuma gider :)
Pek haz etmiyorum editlerden. Sadece profesyonel düzeyde yapılanları denk gelirsem izliyorum. Bu işte amatör olan birini de eleştirmem pek de doğru olmaz. İlk defa yaptığın için amatör dedim yanlış anlaşılmasın.

Genel olarak Jokeri çok severim ama kullanılan müzikler çok sık kullanıldıkları için kusasım geliyor artık. Farklı müziklerle ve müzik seviye ve bassına uygun film kesitleriyle yaparsan daha hoş olur. Görsel ile müzik pek tutmuyor birbirini.

Yagami'yi ve animeyi direkt olarak sevmiyorum, yorum yapmayacağım.

Ben benimki daha iyi diye bir şey demedim. Editin kötü olmuş dedim. Eğer eleştiriye açık değilsen niye düşüncelerimizi soruyorsun?

Eleştiriye açığım ama doğru bir üslup ile söyleyin bence.
Pek haz etmiyorum editlerden. Sadece profesyonel düzeyde yapılanları denk gelirsem izliyorum. Bu işte amatör olan birini de eleştirmem pek de doğru olmaz. İlk defa yaptığın için amatör dedim yanlış anlaşılmasın.

Genel olarak jokeri çok severim ama kullanılan müzikler çok sık kullanıldıkları için kusasım geliyor artık. Farklı müziklerle ve müzik seviye ve bassına uygun film kesitleriyle yaparsan daha hoş olur. Görsel ile müzik pek tutmuyor birbirini.

Yagami'yi ve animeyi direkt olarak sevmiyorum, yorum yapmayacağım.

Hocam evet amatörüm sorun değil ki. Ben videoları yapmadım. Sadece üzerinde edit yaptım. O yüzden müziklerde bana ait değil. Sorun değil ben de sevmediğim şeyin üzerin de yorum yapmam. Yine de çok teşekkür ederim :)
@MiningciAGA hocam dalga geçmeye gelecekseniz lütfen konudan çıkın. Mesajımda da belirttim. Daha ilk defa yapıyorum. Eleştiriye açığım. Doğru bir üslup ile deyin.
@Soft Donanım hocam siz de bakarsanız çok hoşuma gider :)

Son düzenleme:
Ben böyle editler yapabilsem varya...
Çok güzel olmuş sadece son video da sanki ekranda fazla bir yanıp sönme var gibi yordu biraz ama onun dışında çok iyi👌

Ben böyle editler yapabilsem varya...
Çok güzel olmuş sadece son video da sanki ekranda fazla bir yanıp sönme var gibi yordu biraz ama onun dışında çok iyi👌

Son videoyu öylesine yaptım. Ben de pek beğenmedim onu. Düzeltip belki buraya da atarım. Çok teşekkür ederim. Siz de yapabilirsiniz. İkimiz de insanız :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı