Yaptığım editler nasıl?

Hocam hangi program kullanıyorsunuz? :D

Güzel olmuş ama inşallah Silivriye gitmezsiniz. :D
Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. İlk başladığımda After Effect kullanıyordum şuan Capcut ile beraber kullanıyorum iki programı karıştırarak yapıyorum denebilir hocam. Detayları After Efect üzerinden basit dokunuşları Capcut üzerinden yapıyorum.

Videoların güzel abone oldum.
Teşekkür ederim hocam desteğiniz için.

Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. İlk başladığımda After Effect kullanıyordum şuan Capcut ile beraber kullanıyorum iki programı karıştırarak yapıyorum denebilir hocam. Detayları After Efect üzerinden basit dokunuşları Capcut üzerinden yapıyorum.

Teşekkür ederim hocam desteğiniz için.

After Effecti para ile mi aldınız? Rica ederim.

Hatay dörtyoldayım ve editlerin harika olmuş ellerinize sağlık diyorum.
Çok mutlu oldum teşekkür ederim güzel sözleriniz için hocam. Çok zor bir dönemden geçtiniz umarım toparlanabilmişsinizdir.

After Effecti para ile mi aldınız? Rica ederim.
Evet hocam bedavası yok diye biliyorum zaten galiba sadece deneme sürümü vardı.

Merhaba değerli arkadaşlar. Bundan 1 ay öncesine kadar siyasete çok ilgiliydim her Türk genci gibi. Türkiye'deki iğrenç siyaset malumunuz ve bu yüzden içimdekileri editlere döküp videolar hazırlıyorum. Yani daha doğrusu hazırlıyordum dün siyaset ile ilgili son editimi yaptım ve artık siyasetten iğrendiğim için devam etmek istemiyorum. Farklı konularda editler yapmayı düşünüyorum. O yüzden sizden editlerimin nasıl olduğunu ve eksiklerimi söylemenizi istiyorum bu işlerde yeniyim ve kendimi bu konuda daha fazla geliştirmek istiyorum. Sürprizbozan kısmına yaptığım birkaç editi atıyorum geri kalanına da isterseniz kanaldan bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum eline koluna sağlık; abone oldum, başarılar.

Dostum saldırı derken? Ben senin suçlamaların hariç bir şey göremedim açıkçası. (Allah'ı suçlama kısmı efsaneydi bu arada).adalet ile eşitlik aynı şey değildir, önemli olan sayı değil doğru olandır.

Hocam çok geçmiş olsun. Umarim sizin ve sevdiklerinizin sağlığı sıhhati yerindedir.

Sağ olun hocam Allah'a şükür iyiyiz hepimizin sağlığı önemli.

Geri
Yukarı