Yaptığım müzik hakkındaki düşünceleriniz

371129

Hectopat
Makaleler
9
Yaklaşık 1 yıldan beri müzikle uğraşıyorum. En başlarda Hip-Hop beatleri yaparken şimdiyse daha kafa dinlemelik ve daha iç açıcı müzikler yapıyorum bu da denemelerimden bir tanesi. Müzik loop şeklinde ama ilerde belki daha farklı olur. Tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Güzel girişim olmuş, geliştirilebilir. Ama arkada kulağı bir süre sonra rahatsız eden ince bir ses var.

Şirkette çalışırken bu tarz müzik dinlemeyi seviyorum.

Misal, şu müziği sık dinlerim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunun gibi doyurucu seslerden bir ritim tutturabilirsen çok daha güzel olur bence.

Güzel girişim olmuş, geliştirilebilir. Ama arkada kulağı bir süre sonra rahatsız eden ince bir ses var.

Şirkette çalışırken bu tarz müzik dinlemeyi seviyorum.

Misal, şu müziği sık dinlerim:

Bunun gibi doyurucu seslerden bir ritim tutturabilirsen çok daha güzel olur bence.
Aslında benim yapmaya çalıştığım şeylere benziyor Fl kullanıyorum Premium pahalı olduğu için çoğu ensturmanı kullanamıyorum bu yüzden biraz daha sıkıcı oluyor.

Takip ettiğim bir kanal var, GarageBand kullanıyor. Her türden şarkıları bu programda çalabiliyor. Programda birçok seçenek var ve bu tarz müziklere de denk gelmiştim. IOS 14 destekli bir telefonun varsa ona da bakabilirsin. Premium'u ayrı satılan uygulamalar çok az içerik barındırıyor maalesef.

Tabii GarageBand'da içerik ücretli mi, yoksa tamamen ücretsiz mi bilmiyorum ama kullanımı çok keyifli.

Yaklaşık 1 yıldan beri müzikle uğraşıyorum. En başlarda Hip-Hop beatleri yaparken şimdiyse daha kafa dinlemelik ve daha iç açıcı müzikler yapıyorum bu da denemelerimden bir tanesi. Müzik loop şeklinde ama ilerde belki daha farklı olur. Tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum.
Müzik /enstrüman/armoni eğitimi alın. Müzik yapmak programı en iyi şekilde kullanmak değildir. Bu şeklide gelişmenizin mümkünatı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı