Yaptığım oyun nasıl olmuş?

Merhaba.
Uzun zamandır Unity kullanıyorum ve ara sıra hobi amaçlı oyunlar yapıyorum.
Yaptığım oyunlardan birini sizlerle paylaşmak istedim.
Oyundaki tüm kodlar, animasyonlar bana aittir.
İndirme linki (Google Drive)

@ARCADE34 Kendisini oyunu indirmek istediği için etiketledim.
Arkadaşlar ben denedim güvenli ama 7zip'ten açarken sordu evet'e bastım.

Oyunun eksiklikleri :
- Oynadığımız sırada fare imleci gizlenmiyor.
- Silahlardan birisinin dürbünü tam merminin gideceği yeri göstermiyor sağa kaymış gibi.
- Bilgisayarımdan mı kaynaklı bilmem ama 12 fps aşağısı alıyorum çok düşük grafikte bile.
- Fare hassasiyeti başlangıçta 0 olduğu için kamera dönmüyor ayarlardan artırmak gerekiyor.

Kaspersky ile taradım, sonuçta bir sıkıntı yok. .exe'yide çalıştırdım yine sonuç değişmedi. Zaten az çok dosyaları inceleyince virüs olmadığı anlaşılıyor.
1656858619883.png

Arkadaşlar ben denedim güvenli ama 7zip'ten açarken sordu evet'e bastım.

Oyunun eksiklikleri :
- Oynadığımız sırada imleç gizlenmiyor.
- Silahlardan birisinin dürbünüyle doğru nişan alınamıyor.
- Bilgisayarımdan mı kaynaklı bilmem ama 12 fps aşağısı alıyorum çok düşük grafikte bile.
- Fare hassasiyeti başlangıçta 0 olduğu için dönmüyor ayarlardan artırmak gerekiyor.
Ben ultrada 200 alıyorum fakat optimizasyon kötü biraz.

Arkadaşlar ben denedim güvenli ama 7ZIP'ten açarken sordu Evet'e bastım.

Oyunun eksiklikleri:
- Oynadığımız sırada imleç gizlenmiyor.
- Silahlardan birisinin dürbünüyle doğru nişan alınamıyor.
- Bilgisayarımdan mı kaynaklı bilmem ama 12 FPS aşağısı alıyorum çok düşük grafikte bile.
- Fare hassasiyeti başlangıçta 0 olduğu için dönmüyor ayarlardan artırmak gerekiyor.

İmleç gizlenmeme sorununu düzeltmeye üşendim doğrusu. :D
Hangi silah hocam? Hepsi sağlam olması lazımdı.
FPS olayını hiç bilmiyorum bende sıkıntı yoktu.
Fare hassasiyetini bilerek öyle yaptım bir hata değil o.

Oyunun ana menü kısmında sosyal medya hesaplarının olduğu kısımdan başlıyor ve oynarken fare imleci gözüküyor onun dışında çok bir sorun yok.

Oyunun ana menü kısmında sosyal medya hesaplarının olduğu kısımdan başlıyor ve oynarken fare imleci gözüküyor onun dışında çok bir sorun yok.
O dedikleriniz bir hata değil bilerek yaptığım şeyler fakat eğer güncelleme yaparsam bunları düzelteceğim.

Zaman ayıran herkese teşekkür ederim. :)

İmleç gizlenmeme sorununu düzeltmeye üşendim doğrusu. :D
Hangi silah hocam? Hepsi sağlam olması lazımdı.
FPS olayını hiç bilmiyorum bende sıkıntı yoktu.
Fare hassasiyetini bilerek öyle yaptım bir hata değil o.
Bir tane otomatik silah, ve nişan alınca o dürbünün ortasında kırmızı bir şey oluyor orası doğru yeri göstermiyor.
Hassasiyetin başlangıçta 0 olması tabii ki hata değil ama ilk defa gören birisi hata zannedebilir. Başka oyunlarda hiç görmedim böyle olduğunu, varsayılan hassasiyet değeri oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı