Yaptığım oyunları oynar mısınız?

Hocam indirme linkleri nerede
buradan indirme linkleri ve oyunların gameplay videosunu izleyebilirisiniz https://www.youtube.com/channel/UCA30NaXCRRiXcCcIuwM_rqA
Sanırım Youtube'da
Oyunlara İngilizce dil (yoksa) ekleyip itch.io'ya yükleyebilirsin. İtch. IO da çok kullanılan bir site.

Oyuna nasıl giriliyor?

Evet boş zamanımda oynamayı deneyeceğim.

Hocam eğer oyununuzu alabilirsem neden olmasın tabii oynarım yalnız yaşınızı belirtmeseydiniz daha iyiydi sanki yaş belirtince destek azalıyor.

Sitene göz attım görüntü olarak güzel ama yazım kurallarına dikkat edersen daha iyi görünür.

Hocam indirme linkleri nerede?

Nasıl oynayabileceğimizi bilsek oynarız hocam.

Sanırım YouTube'da.

İndirme linkleri YouTube'da var.

Hocalarım desteğiniz için teşekkürler oyunları buradan indirebilirsiniz cevap biraz geç geldi kusura bakmayın
Olmazsa direcx 11 ile çalışıyor direk exeyi açınca çalışmaz direcx ile bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun teşekkürler.
Oyuna nasıl giriliyor?

Direct X gerekli exe açtığıında çalışmaz.

Ben bu işlerden hiç anlamayan biri olarak hazır paket tarzı şeyler kullanılmamışsa çok beğendim.
Biraz daha animasyon ekleyip Google Play tarzı yerde "beta" adı altında paylaşılırsa bence tutar.
Özellikle "Survivalz" hoşuma gitti.

Merhaba benim adım göktuğ 12 yaşındayım 7. sınıfa gidiyorum 2D oyun olsun 3D oyun olsun bir sürü oyun yaptım fakat 3D olanlar çalışmıyor DirectX hatası veriyor.
Bunun çözümü varsa söyliyebilir misiniz bir de oyunlarımı Steam'de yayınlamak isterim nasıl yapılacak bilmem oyunlarımı oynamak isterseniz.
Bu benim web sitem pixelsoftware
Arkadaşlar bu arada web sitesi güvenli URL yok.
Destek verirseniz sevinirim.
Oyun virüslü değil ki ben virüslerden hem korkarım hem de yapmayı bilmiyorum Google Drive'a upload ettim saçma sapan dosya co dosya T.C. Falan falan yok.
Bir de sosyaldaki insanlara güveniyorum fakat aralarında 2 3 tane kötü niyetli kişi var diye korkuyorum bu konuyu korkarak açtım beni hackleyen olursa diye neyse üstünüze alınmayın efenim iyi akşamlar.
MediaFire'dan yükleyebilirsin.
Bir de oynamak isterim.

Geri
Yukarı