Yaptığım oyunun demosu nasıl?

Şu anlık yok ama 3. level ormanda gecebilir.
Oyunu begenmezsiniz sandım ama çogu yorum olumlu :) beklemiyordum.

Hocam oyuna ufaktan hikayede koysanız fena olmaz. Mesela bir bölümün başında: "suçluluk duygusu", bir sonraki bölüm başında: "deliliği kabullenme" gibi yazılar olabilir. Bu verdiğim örnekler şu an kafamdan uydurma örnekler. Bir de her bir sonraki bölüm daha korkunç olabilir ve bunu bölüm başlığıyla ifade edebilir. Mesela ilk bölüm: "delilik" olurken, 2. bölüm: "deliliği kabullenme olur ama daha korkunç ya da gerilimli olur o bölüm.

Hocam oyuna ufaktan hikayede koysanız fena olmaz. Mesela bir bölümün başında: "suçluluk duygusu", bir sonraki bölüm başında: "deliliği kabullenme" gibi yazılar olabilir. Bu verdiğim örnekler şu an kafamdan uydurma örnekler. Bir de her bir sonraki bölüm daha korkunç olabilir ve bunu bölüm başlığıyla ifade edebilir. Mesela ilk bölüm: "delilik" olurken, 2. bölüm: "deliliği kabullenme olur ama daha korkunç ya da gerilimli olur o bölüm.

Mantıklı sağ olun hocam.

Hocam aklımda bir hikaye gibi bir şey var sizce nasıl biz şimdi bir çocuğuz ama karanlık korkumuzu yenmeye calısacaz güzel olabilir mi

Son düzenleme:
Hocam gerçekten çok üzüldüm ya :( değiştirdiğiniz her şey gitti mi? Ya da bilgisayardan kurtarmanın yolu yok mu hiç?

Yeni bilgisayar aldım ancak proje gitti hocam moralim bozuldu o günden sonra Unity'i acmadım. Karakterin yere deydiğ zemin bile değişmişti arkamızdan kovalayan bir yaratık falan vardı :(
Ama belki de iyi olmuş cünkü Steam'e atmak için 500 TL vermek zorundaydim ben öğrenciyim yani 10 TL kazansam seviniyorum öyle söyleyeyim. Bu arada şu an mobil bir oyun yapmaya başladım belki 1 aya Play Store'ye atabilirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı