5 günde yaptığım oyunun demosu

2 adet fotograf eklendi.

Sağ olun oynayıp değerlendirir misin :)?

Yarın oynayacağım hocam. Şu anda evde değilim maalesef. Ama kesin bakacağım hikayede anlattığınız özellikler kulağa güzel geliyor.

Oynayıp yorum yapabilecek var mı neler eksik?
@300974 hocam beni hatırladınızmı fikrinizi sunar mısınız :)
Güncel.

Son düzenleme:
Hocam açıkçası güzel bir labirent-bulmaca oyunu olmuş kendimce eklerini ve artıları yazdım fakat ben oyunu bitiremedim. Delirmek üzereyim 😁 3 tabloyu buldum diğeri nerede?

Hocam açıkçası güzel bir labirent-bulmaca oyunu olmuş kendimce eklerini ve artıları yazdım fakat ben oyunu bitiremedim. Delirmek üzereyim 😁 2 tabloyu buldum diğer ikisi nerede?

Her yerde cıkabilir 😂😂 sağ olun hocam. Dikkat edin hoxam çok fazla zaman gecerse su ihtiyaciniz düşer su bulmanız lazım😂😂

Her yerde cıkabilir 😂😂 sağ olun hocam. Dikkat edin hoxam çok fazla zaman gecerse su ihtiyaciniz düşer su bulmanız lazım😂😂

Şimdi hocam ben son tabloyu bulamadım, su ihtiyacımda vardı önümü zar zor görüyorum pes ettim 😁
Yorumlama kısmına geçersek;
1. mouse işareti kaybolmuyor ve su içmek için fareyi oraya sürüklüyoruz. Onun yerine mouse tekeriyle envanterdeki eşyayı seçip k tuşu ile kullansak daha iyi olurdu.
2. feneri yazılara ya da nesnelere tutarsak bir şey göremiyoruz. Fener parlaklığı aşırı beyaz olduğundan görmemizi engelliyor yani.
3. jump scareler (tablolu-resimli) olanlar çıktığında kamera anlık olarak o resme kitlenirse daha iyi olur çünkü birkaç kere nerede jumpscare yediğimi anlamadım.
4. bir bölgede tavan açık kalmış ve duvar yoktu.
5. şimdi diğer bir yandan oyunun müzikleri ortama çok yakışmış.
6. jump scareler korkutucuydu.
7. kaybolmuşluk duygusunu sonuna kadar verdi. Ve su barımız düşünce bulanıklık olması ayrı güzel.
8. yükleme ekranlarındaki ipucu olan yerlerde oyun hakkında bilgi verilebilir. (su barı ya da hikaye gibi gibi).
9. hocam oyunda anlık olarak üstümüze koşan bir mankende olabilir jump Scar'e amaçlı.
Hocam cidden oynadım ve beğendim eğer üzerine daha fazla çalışırsanız güzel bir korku labirent oyunu olur :)

Şimdi hocam ben son tabloyu bulamadım, su ihtiyacımda vardı önümü zar zor görüyorum pes ettim 😁
Yorumlama kısmına geçersek;
1. mouse işareti kaybolmuyor ve su içmek için fareyi oraya sürüklüyoruz. Onun yerine mouse tekeriyle envanterdeki eşyayı seçip k tuşu ile kullansak daha iyi olurdu.
2. feneri yazılara ya da nesnelere tutarsak bir şey göremiyoruz. Fener parlaklığı aşırı beyaz olduğundan görmemizi engelliyor yani.
3. jump scareler (tablolu-resimli) olanlar çıktığında kamera anlık olarak o resme kitlenirse daha iyi olur çünkü birkaç kere nerede jumpscare yediğimi anlamadım.
4. bir bölgede tavan açık kalmış ve duvar yoktu.
5. şimdi diğer bir yandan oyunun müzikleri ortama çok yakışmış.
6. jump scareler korkutucuydu.
7. kaybolmuşluk duygusunu sonuna kadar verdi. Ve su barımız düşünce bulanıklık olması ayrı güzel.
8. yükleme ekranlarındaki ipucu olan yerlerde oyun hakkında bilgi verilebilir. (su barı ya da hikaye gibi gibi).
9. hocam oyunda anlık olarak üstümüze koşan bir mankende olabilir jump Scar'e amaçlı.
Hocam cidden oynadım ve beğendim eğer üzerine daha fazla çalışırsanız güzel bir korku labirent oyunu olur :)

Zaten dediklerinizi yapacağım ve resimli jumspcareler yerine üstümüze koşan zombi vs ekleyeceğim ve tablonun icindeki resmi değistireceğim hikaye yönünden mesela kendi resmimizi ve kopegimizin resmini cizip icine koyacağım ipucu yerinde zaten rastgele ipucu veriyor ama onu da yaparim hocam fenerin ışığınıda ayarlayacağım hocam sağ olun zamanınızı ayarladığınız için :)

Geri
Yukarı