Yaptığım Rust Launcher nasıl olmuş?

mertinko

Kilopat
Can sıkıntısına yaptığım Launcher sizce nasıl?

launcher.gif

#Amaç#
- IP paylaşırken kötü niyetli kişiler tarafından sunucuda oyun oynanmamasına yönelik olarak basit DDoS saldırılarının önüne geçme ve IP gizleme. Oyunculara daha iyi bir deneyim yaşatmak DDoS problemini ortadan kaldırmak.

#Nasıl çalışır#
- Önceden tanımlı IP adresinize "başlat" butonuna basmanız ile birlikte otomatik olarak oyunu başlatır ve direk sizin sunucunuza giriş yapar. Bu olay çok kısa süreler içerisinde gerçekleşmektedir.

#Özellikler#
• IP gizleyerek oyuna hızlı katılma.
• Steam tanıtma ve otomatik çalışma.
• İngilizce Türkçe dil desteği.
• Açılır intro değiştirme veya standart kullanma.
• Hile tespiti ve hile engelleme.

#Olası gelecek özellikler#
- Hile tarama.
- Server listeleme.
- Web üzerinden giriş.
- Ödül sistemi.

Daha fazla detaylı bilgi için; mertinkotr - Overview

Sadece merakımdan soruyorum, IP gizlemeye neden ihtiyaç duyulmuş?
Bu arada oyuna yeni başladım, beraber oynamak isteyen varsa oynarız
DC: Norburyy#1593

Sadece merakımdan soruyorum, IP gizlemeye neden ihtiyaç duyulmuş?
Bu arada oyuna yeni başladım, beraber oynamak isteyen varsa oynarız.
DC: Norburyy#1593

#Amaç#
- IP paylaşırken kötü niyetli kişiler tarafından sunucuda oyun oynanmamasına yönelik olarak basit DDoS saldırılarının önüne geçme ve IP gizleme. Oyunculara daha iyi bir deneyim yaşatmak DDoS problemini ortadan kaldırmak.

Can sıkıntısına yaptığım Launcher sizce nasıl?

launcher.gif

#Amaç#

#Nasıl çalışır#
- Önceden tanımlı IP adresinize "başlat" butonuna basmanız ile birlikte otomatik olarak oyunu başlatır ve direk sizin sunucunuza giriş yapar. Bu olay çok kısa süreler içerisinde gerçekleşmektedir.

#Özellikler#
• IP gizleyerek oyuna hızlı katılma.
• Steam tanıtma ve otomatik çalışma.
• İngilizce Türkçe dil desteği.
• Açılır intro değiştirme veya standart kullanma.
• Hile tespiti ve hile engelleme.

#Olası gelecek özellikler#
- Hile tarama.
- Server listeleme.
- Web üzerinden giriş.
- Ödül sistemi.

Daha fazla detaylı bilgi için; mertinkotr - Overview
Konu ile alakasız ama Rust hakkın da biraz bilgili olduğunu düşünerek sormak istiyorum. Sizce Rust arkadaşlar ile birlikte oynanabilecek bir oyun mu? Veya Rust'a vereceğim parayı daha iyi oyunlara mı vereyim?

Konu ile alakasız ama Rust hakkın da biraz bilgili olduğunu düşünerek sormak istiyorum. Sizce Rust arkadaşlar ile birlikte oynanabilecek bir oyun mu? Veya Rust'a vereceğim parayı daha iyi oyunlara mı vereyim?

Ben birkaç aydır oynuyorum ve beğendim. Oyunun temel amacı PUBG gibi lakin uçaktan atlama olayı yok. Oyundaki sunucularda 4 veya daha fazla arkadaşlarınızla hızlı gelişip oyunda kral olabilirsiniz. Bu oyun için para verilir mi size kalmış ama bence her oyun yapımcısı yaptığı oyundan güzel ya da kötü bir emek varsa bu emekleri ödüllendirilmeli. Bunun dışında ek olarak üzerinde çalıştığımız rol yapma server kurma planlarımız var. Oyunun temel mantığı devam edecek ama aynı zamanda sosyal rol yapma da işin içine girince daha eğlenceli kurgular ortaya çıkacak. Tabi böyle serverlar yok mu var. Bittiğinde görmek isterseniz davet edebilirim.

Ben birkaç aydır oynuyorum ve beğendim. Oyunun temel amacı PUBG gibi lakin uçaktan atlama olayı yok. Oyundaki sunucularda 4 veya daha fazla arkadaşlarınızla hızlı gelişip oyunda kral olabilirsiniz. Bu oyun için para verilir mi size kalmış ama bence her oyun yapımcısı yaptığı oyundan güzel ya da kötü bir emek varsa bu emekleri ödüllendirilmeli. Bunun dışında ek olarak üzerinde çalıştığımız rol yapma server kurma planlarımız var. Oyunun temel mantığı devam edecek ama aynı zamanda sosyal rol yapma da işin içine girince daha eğlenceli kurgular ortaya çıkacak. Tabi böyle serverlar yok mu var. Bittiğinde görmek isterseniz davet edebilirim.
Şimdi baktım da fiyatı farklı oyunlara göre gayet iyi. Ben oyunu satın aldığım da biraz öğrenmeye çalışırım ondan sonra gelirim sunucunuza. Burdan yazarım size. :)

Geri
Yukarı