Yaptığım uygulama nasıl olmuş?

Eğer projen hakkında yorum alabilmek ve daha ileriye taşımak istiyorsan projeni GitHub’a yüklemeni şiddetle tavsiye ederim. Her şey program yapmak değil, yaptığın programı iyi bir şekilde yazman da gerek, eğer yüklersen işinin uzmanları projeni analiz edebilir.
İyi yazdığımı düşünüyorum zaten, yazdığım uygulamaları github profilimden bakabilirsin.

Gelişir gelişir, yazı tipleri hoş. Sadece renk paletinizi beğenmedim. Daha uygun renkler seçilmeli.
Herkesin renk palet zevki farklı, sen ne önerirdin?

İyi yazdığımı düşünüyorum zaten, yazdığım uygulamaları github profilimden bakabilirsin.

Herkesin renk palet zevki farklı, sen ne önerirdin?
Yüklemediğinizi söylemiştiniz ama. Ben yine de size şiddetle yüklemenizi tavsiye ediyorum. Belki star alırsınız, takıldığınız yerde yardım ederler falan. Sonuçta istemiyorsanız sorun yok tabi neyse.

Yüklemediğinizi söylemiştiniz ama. Ben yine de size şiddetle yüklemenizi tavsiye ediyorum. Belki star alırsınız, takıldığınız yerde yardım ederler falan. Sonuçta istemiyorsanız sorun yok tabi neyse.
Bu projeyi yüklemedim diğer projelerimi görmek istiyorsan buradan bakabilirsin. Belki ilerde yükleyebilirim.

Play Storeye çıkarmayı düşünüyor musunuz?

Mp4'leri Mp3'e çevirirken reklam virusu yemiştim. Play storeye gelse daha iyi olurdu.
Biraz masraflı bir iş Play Store çıkarmak, ama ilerleyen zamanlarda belki farklı bir arayüz ile çıkarabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı