Yaptığım Valorant montajı

Arkadaşlar beraber yapmıştık editi. Biliyorum başkasının olduğunu. Onun kanalında paylaşmıştık. Görmemişim onunda attığını.

Müzik seçimi berbat, başlık seçimi berbat, edit demişsin de müziğe göre vuruş noktalarını birleştirip, vuruş sırasında yavaşlatıp, müziğin sesini arttırmaya çalışmışsın ama yapmamışsın. Çünkü ses aniden yükseliyor tamam da düşüşte kademeli düşürmen gerekiyordu. Edit yapacaksan renkleri de vuruş anına göre değiştirebilirsin daha hoş olur. Hatta yalnızca vuruş anlarında değil gözüne hoş gelmeyen renk paletini de kendi kafana göre değiştirebilirsin. Videodaki görüntüler çok soluk duruyor.

Hocam çok güzel yorumlamışsınız ama bu video ne yazık ki ona ait değil.
Arkadaşlar beraber yapmıştık editi. Biliyorum başkasının olduğunu. Onun kanalında paylaşmıştık. Görmemişim onunda attığını.

Dostum bunu en başında belirtmen lazımdı hiç inandırıcı gelmedi fakat öyle olsun.

Hocam çok güzel yorumlamışsınız ama bu video ne yazık ki ona ait değil.

Hocam yazdığım mesajları görmediğinizi düşünüyorum. Videoyu Ömer arkadaşımla beraber ortak yaptık.
1625162347639.png

Arkadaş değil miyiz sence?

Hocam yazdığım mesajları görmediğinizi düşünüyorum. Videoyu Ömer arkadaşımla beraber ortak yaptık.

Ömer'i etiketleyip sormaya ne dersiniz? Kendisi bir açıklama getirir belki. Emek hırsızı ibareniz kalkar en azından. Kendisi kendi konusunda bir arkadaşıyla yaptığını belirtirdi bence. Haklı olduğunuzu sanmıyorum.

Hocam belirtmem lazım olduğunu bilmiyordum maalesef. Ama siz direk hiç sormadan emek hırsızlığı diyorsanız sorunun sizde olduğunu düşünüyorum.

Editi ben yaptım diyorsun biz yaptık demiyorsun o yüzden emek hırsızlığı dememiz gayet normal sorun bizde değil sende. Belirtmezseniz bunu bilemeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı