Yaptığım Valorant montajı

Hocam belirtmem lazım olduğunu bilmiyordum maalesef. Ama siz direk hiç sormadan emek hırsızlığı diyorsanız sorunun sizde olduğunu düşünüyorum.

Konunun başlığı ortak yaptığımız edit değil, "yaptığım" Valorant montajı. Cümlenizde büyük bir sorun var ve siz anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Açtığınız konuyu tekrar inceleyin bence.

Konunun başlığı ortak yaptığımız edit değil, "yaptığım" Valorant montajı. Cümlenizde büyük bir sorun var ve siz anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Açtığınız konuyu tekrar inceleyin bence.

Katılıyorum hocam ki kişi daha yazım kurallarını bilmiyor, editi sen yaptın veya yapmadın başkası ile yaptığını belirtmen lazım haksız mıyım? Belirtmezsen ve başka kişi o videoyu paylaşmış ise şüphelenmemiz gayet normal.

Son konuşmamızın mesajını atmak isterdim link attığıma dair. Ama özel konuşmuş olabiliriz. Bir bakayım.
ada.png

Olur mu bu?

Son konuşmamızın mesajını atmak isterdim link attığıma dair. Ama özel konuşmuş olabiliriz. Bir bakayım.

Hocam zaten geçmiş konularınızda edit yaptığınızı görebiliyoruz ama ben değil biz yaptık demeliydin olay bu kadar büyümezdi bir dahakine dikkatli ol.

Geri
Yukarı