Yaptığınız en saçma şey nedir?

261538

Megapat
Makaleler
98
Şu ana kadar yaptığınız en saçma şey neydi? Hatırladığınız kadar.

10 yaşında falandım sanırım evden taşınıyoruz akşam saatleri, aşağıda gördüğünüz LED'i al prize sok, kısa bir aydınlığın ardından her taraf karanlık🙃 Bir tane de balkondan yemek dökme olayım var ama o yine iyi bence mantıklıydı(Arka planı karışık).

3mm-seffaf-beyaz-led-display-lcd-led-ccfl-glb3sb1-7040-25-O.jpg

Küçükken ailem sevmediğim yemekleri asla bana yediremezdi. Hatta annemi, yemekleri dışarı atmakla dahi tehdit ederdim. Şimdi tam tersi. Ağzıma sürmediklerimi yemeye başladım. Aileden uzak kalınca biraz akıl başa geliyor.

Başka bir saçmalık olarak nitelendireceğim bir şey de saçma tiklerim. Bir şey izlerken çekmecenin kapağı açık olsa asla izleyemem. Kalkar kapatırım, öyle devam ederim. Ya da kıyafet dolabında bir şey katlanmamış olsun aşırı rahatsız oluyorum.

Belki iyi belki kötü bir şeydir.

3.sinifin son gununde arkadasimla tuvallette su alafrango mu soyle duvara takilmis ayakta yapiyorsun yanda duvar falanda yok. Kucuk tuvaletimizi yapiyoruz iste, sanki bana baktigini sandim birazcik gozleri bana haraket etti arkadasimin. Sinirlendim bende tabii dedim arkadasima bakmak mi istiyosun lan dedim. Eh sonra arkadasimin ustune isedim. Arkadasim hayatina iyi sekilde devam ediyor hala ama o olayi o da unutamadi :D

2004 yazında, yazlıktayken babamın saçma bir nedenden sinirini benden çıkarması sonucu ayar oldum ve evde değillerken intikam için tekneyi kaçırıp deposunu büyük oranda boşalttım. Ertesi gün babam da planladığım gibi nasılsa daha yeni yakıt doldurdum deyip miktarı kontrol etmeden balık tutmak için açıldı ve gideceği yere yakın (yaklaşık 6-7 km) yakıt bitti. Akıntı yüzünden eve akşam 9 gibi, kürek çekmekten kollarını bile kaldıramaz şekilde dönmüştü de hayatımdaki en büyük hazlardan birini yaşamıştım. Saçma bir şey olsa da pişman değilim açıkçası çünkü gerçekten çok gereksiz yere yıllarca çektirmediğini bırakmadı. Benim yaptığımı anlayamadı, sızıntı var galiba diye hortumu ve motordaki bir parçayı değiştirdi.

Not: Saçma denilince aklıma direkt bu geldi yoksa bence gayet güzel bir intikam şekli oldu. Saçma kategorisi yerine sadistlik kategorisine daha uygun olabilir.

Son düzenleme:
Saçmalık mı bilemiyorum ama bende de kapı takıntısı var. Biri odama girdiğinde çıkarken kapıyı tam açık bırakmazsa veya tam kapatmazsa huylanırım. Hele ki kapıyı kapat demene rağmen "Tamam" cevabını verip kapıyı aralıklı bırakması...

8-9 civarında bir yaştayım. Banyo da havlu asmak için bir alçıdan yapılmış mermerimsi bir yer vardı. 2 kulplu böyle. Tam tutunmalık, asılmalık duruyordu 😁

Asıldım da... Ve sonrası alçı kırıldı, bir parçası gözümün alt çaprazına düştü ve yarıldı orası çizgi halinde.

Böyle dizilerde seri katillerin göz altlarına çekerler ya. Heh, işte o şekil. Seri katil gibi geziyorum küçüklüğümden beri. Ama pişman değilim, kendisi sevdiğim bir yara izi.
2004 yazında, yazlıktayken babamın saçma bir nedenden sinirini benden çıkarması sonucu ayar oldum ve evde değillerken intikam için tekneyi kaçırıp deposunu büyük oranda boşalttım. Ertesi gün babam da planladığım gibi nasılsa daha yeni yakıt doldurdum deyip miktarı kontrol etmeden balık tutmak için açıldı ve gideceği yere yakın (yaklaşık 6-7 km) yakıt bitti. Akıntı yüzünden eve akşam 9 gibi, kürek çekmekten kollarını bile kaldıramaz şekilde dönmüştü de hayatımdaki en büyük hazlardan birini yaşamıştım. Saçma bir şey olsa da pişman değilim açıkçası çünkü gerçekten çok gereksiz yere yıllarca çektirmediğini bırakmadı. Benim yaptığımı anlayamadı, sızıntı var galiba diye hortumu ve motordaki bir parçayı değiştirdi.

Not: Saçma denilince aklıma direkt bu geldi yoksa bence gayet güzel bir intikam şekli oldu. Saçma kategorisi yerine sadistlik kategorisine daha uygun olabilir.

Şaşırdım doğrusu. Ne olursa olsun, hayati bir riski olabilirdi orada.

Geri
Yukarı