Yaramaz kedinin tırnağı nasıl kesilir?

barutman

Picopat
Daha fazla  
Kedi aşırı yaramaz. 3 kişi zor tutup anca kesebiliyoruz ama kedi de kaçmak istiyor. Nasıl daha kolay kesebiliriz?

Ben uykusundayken kucağıma alıp kesiyorum. Zorlamıyor, diğer türlü uyanıkken elini kolunu çekiyor. Uyurken dene.

Kedi istemezse hayatta kestirmez. Fakat veterinerler alışık olduğu için kedi ne kadar yaramaz olursa olsun 5 dakikada kesiyorlar. Veterinere götürün.

Evde iki kişi kesebilirsiniz. Eğer yavruysa eğitiminide verebilirsiniz. Bir kişi yavruyu ensesinden kavrayacak, tıpkı annesi onu taşırmışmışçasına ve kedi donacak yani hareketsiz kalacak. Bu esnada çok hızlı bir şekilde tırnakları kesmeniz gerekmektedir. Bu mevzuyu 3-5 dakikaya uzatırsanız kedide çakıyor köfteyi yine kaçmaya çalışıyor. Yetişkinlerdede denemeniz lazım onlardada oluyor.

Evde iki kişi kesebilirsiniz. Eğer yavruysa eğitiminide verebilirsiniz. Bir kişi yavruyu ensesinden kavrayacak, tıpkı annesi onu taşırmışmışçasına ve kedi donacak yani hareketsiz kalacak. Bu esnada çok hızlı bir şekilde tırnakları kesmeniz gerekmektedir. Bu mevzuyu 3-5 dakikaya uzatırsanız kedide çakıyor köfteyi yine kaçmaya çalışıyor. Yetişkinlerdede denemeniz lazım onlardada oluyor.
Ben bizim kedinin boynundan tutuyorum yiyorum dayağı.

Yeni konular

Geri
Yukarı