Çözüldü Yaratıklarla dövüştüğümüz karanlık havası olan eski oyun neydi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nobodyleavesme

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Çocukken internet kafede oynadığım bir oyunu arıyorum. Böyle ucube gibi yaratıklarla dövüştüğümüz bir oyun karakterimiz uçan kaçan böyle artistik hareketler yapan bir şeydi. Oyunun çok kasvetli, karanlık bir havası vardı. Bir türlü bulamıyorum yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Arkadaşlar merhaba. Çocukken internet kafede oynadığım bir oyunu arıyorum. Böyle ucube gibi yaratıklarla dövüştüğümüz bir oyun karakterimiz uçan kaçan böyle artistik hareketler yapan bir şeydi. Oyunun çok kasvetli, karanlık bir havası vardı. Bir türlü bulamıyorum yardımcı olur musunuz?

Prototype.

Prototype.

Çözüm
Değil hocam, maalesef böyle silahlı bir şey değildi. Dövüşüyorduk sanki şehirde geçiyordu. Karakterin çok yükseklere falan zıpladığını hatırlıyorum böyle değişik bir şeydi.

Hocam Allah senden razı olsun, evet bu ismini okuyunca bile direkt canlandı. Çok teşekkür ederim hocam, çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı