Yardım Etmediğiniz İçin Teşekkürler TECHNOPAT !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CanAygun

Hectopat
Saatlerdir yardım bekliyorum kimse yardım etmedi yardım etmediğiniz için teşekkürler !

Düşünürken çözümü buldum sanal makina'ya Xp kuracağım onu yedekleyip benim Pc'ye kuracağım. Ayştaynlığım tuttu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece 2 saat beklemişsiniz ve yardım etmediğiniz için teşekkürler diye saçma bir konu açmışsınız. İşiniz çok mu acele? 1 saat içerisinde yardım edilmezse biri mi ölecek? Yapmayın gözünüzü sevim. Technopatta yanıtlanmamış sorun yoktur. Biraz daha bekleyin. Her ne kadar geç cevap verilse de elbet cevap alacaksınız. Sakın burayı çöp forumlarla karıştırmayın derim.

Ne alaka arkadaşım ? Dünde konu açmıştım yine cevap yok, bilsem yaparım ama ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana özel mi cevap verilmiyor sanıyorsun?! Bilen yoktur, görülmemiştir. İlla anında cevap mı gelecek?

Bu konuyu bile Windows 8.1 bölümüne açmışsınız. :(

Bencil insanlara yer yok burada. Sizi cezayla ödüllendireceğiz.

Ne alaka arkadaşım windows 8'de bisürü sorun var.

1. 26 Gblik oyun dosyasını taşıyacaktım taşı dedim 2 3 dk boyunca gb'yi hesapladı
2. Açılış 2 Dk sürüyo dakka tuttum
3. Google Chrome ile sitelerde gezerken PC Donuyor
4. Oyun oynarken kendiliğinden win8 metro arayüzüne geçiyo
5. Kendi Kendine güncelleştirme yüklüyo Vınn kullanıyo babam kotanın 2.600 gb'sini güncellemeye kullanmış
6. Wifiye bazen bağlanıyo bazen bağlanmıyo
7. Oyunlara programlara girerken değişik uyarılar veriyo

Napacam win7'ye geçeyim diyorum boot olmuyo.

Açılma 2 dakika sürüyor, pc donuyor ? Değişik uyarılar veriyor ?

1-)Asla 2 dakika sürmez kendiniz saçma sapan programlar, torrentler yüklerseniz sürer.
2-)Win 8 en hızlı işletim sistemidir donmanın kaynağı interneti gereksiz kastırmanızdır ve internet hızınızdır kesinlikle.
3-)Oyunların korsansa çok normal Xp kullanırsanda hata verir Win 8 kullanırsan da korsan oyun oynayan herkesin çekeceği sıkıntıdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı