Yarın doğum günüm ama hiç heyecanlı değilim

• Konuyu başlatan rydn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 89
  • Görüntüleme 3B
Sizce normalmi minimalistleşmeye başladım gerçekten eskiden bir sürü şey isterdim sürekli yeni bir şey alma hevesim vardı şatafat hevesim vardı şimdi kalmadı bir şeyi çatlayana kadar kullanıyorum.
Eskiden her sene yenisi çıkan şeyleri alma hevesim vardı. Artık yok.
Seb'in emeklilik kararından sonra her gün bana böyle. Farksız birbirinden.
Dünkü performansından sonra ben bu adam için ne desem kelimesizdir.

Ne güzel hocam daha ne istersin benim biri hariç kutlamaya zahmet edecek arkadaşım bile yok.
Gerçekten kutlayacak arkadaşım bile yok benden faydalanmaya gelince geliyorlar kazıklayınca kazıklıyorlar sınavda soru alınca alıyorlar evde gelip pcmden oyun oynayınca oynuyorlar ne kadar pc işi varsa bana yaptırıyorlar ama biri doğum günümü kutlamıyor ayrıca yarabandı gibi kullanıp atıyorlar.

Artık ilişkimi kestim biri hariç hiç kimse ile konuşmuyorum.

Mental sağlığımı toparlamak için ne yapabilirim 2 haftadır çok kötüyüm bu açıdan.

Benim de 27 Eylül doğum günümdü. Herhangi bir şekilde farklılık hissetmedim. Hatta doğum günüm olduğunu akşam ailem doğum günümü kutlayınca fark ettim. Pek bir manası yok. Ama çok da gereksiz olduğunu düşünmüyorum.

Benim de doğum günüm 27 Eylül, tesadüfe bak. 😀

Gerçekten kutlayacak arkadaşım bile yok benden faydalanmaya gelince geliyorlar kazıklayınca kazıklıyorlar sınavda soru alınca alıyorlar evde gelip pcmden oyun oynayınca oynuyorlar ne kadar pc işi varsa bana yaptırıyorlar ama biri doğum günümü kutlamıyor ayrıca yarabandı gibi kullanıp atıyorlar.

Artık ilişkimi kestim biri hariç hiç kimse ile konuşmuyorum.
Nasıl tavsiye verebileceğimi bilmiyorum ama içine kapanma. Belki de gerçek arkadaşlar seni bulmuşken sen sahte arkadaşların yüzünden onları dışlamış olabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı