Yarın fizik sınavı var ve bir şey bilmiyorum

Korkmaz ahmet

Hectopat
Merhaba ben 10 sınıf öğrencisiyim ve Anadolu lisesinde okuyorum yarın fizik yazılım var ve ben hiçbir şekilde fizikten anlamıyorum. Yarın çok kötü olacak benim için. Sizce gece çalışsam ise yarar mi? Başka teknikler deneyerek çalışacağım ve benimle aynı durumda olanlar var mı?

Merhaba ben 10 sınıf öğrencisiyim ve Anadolu lisesinde okuyorum yarın fizik yazılım var ve ben hiçbir şekilde fizikten anlamıyorum. Yarın çok kötü olacak benim için. Sizce gece çalışsam ise yarar mi? Başka teknikler deneyerek çalışacağım ve benimle aynı durumda olanlar var mı?

Lüçük notlar al. Faydalı olabilecek notlar ama ve o notlara çalış. Onun dışında bu saatte yapabileceğin iş yok.

Gece çalış, hiç yoktan iyidir. Çalışkan arkadaşın varsa not iste. Özellikle kızlar iyi not alır.

VIP fizik kanalını izleyebilirsiniz bende işe yaramıştı ama gece kaç saat çalışabileceğinize bağlı. Yinede maksimum 60 filan alabilirsiniz diye düşünüyorum sınavın zorluğuna göre değişir tabii ama artık sınav günü gelmiş ne yapılabilinirki :D

Çalışman gerekiyordu. Gece çalışmanı tavsiye etmem. Uyu ve sabah dinç bir şekilde okula git en kötü ihtimalle bir kaç soruyu yapmayı dene.

1636315918530.png

Hediyem olsun :)

Hocam ben tüm yazılılara son gün çalıştım, felsefeden 2 aldım. Tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı