Yarın 2 sınavım var ve hiçbir şey bilmiyorum

Eğitim sistemi çöp. Bunu bahane olarak söylemiyorum gerçekten çöp.
Benim bahaneye ihtiyacım yok ve yine söylüyorum, çöp. Eğer ben tüm gün bir şeye çalışıyorsam bunun bana somut bir getirisi olmalı, ben bu pazartesi sabah 09.00'da ilk dersime giriyorum, gece 01.30'da çalışmam bitiyor. Bu kadar süre ben başka şeyler yapıp kendimi çok daha fazla geliştirebilirim ama bunları yapmak zorundayım. 5. sınıfa giden çocuklara akademik bilgi verilmemeli, sanata yönlendirilmeli. Bilim sevgisi kazandırılmalı o çocuklara.

Benim bahaneye ihtiyacım yok ve yine söylüyorum, çöp. Eğer ben tüm gün bir şeye çalışıyorsam bunun bana somut bir getirisi olmalı, ben bu pazartesi sabah 09.00'da ilk dersime giriyorum, gece 01.30'da çalışmam bitiyor. Bu kadar süre ben başka şeyler yapıp kendimi çok daha fazla geliştirebilirim ama bunları yapmak zorundayım. 5. sınıfa giden çocuklara akademik bilgi verilmemeli, sanata yönlendirilmeli. Bilim sevgisi kazandırılmalı o çocuklara.
Evet haklısınız ihtiyacımız olmayan şeyler öğretiliyor ama neden gece 01.30'a kadar çalışıyorsunuz anlayamadım. Kaçıncı sınıfsınız?

Eğitim sistemi çöp. Bunu bahane olarak söylemiyorum gerçekten çöp.

Bir matematik öğretmeni var ( bu sene değişti ) hem garip bir adam hem de adam gibi ders işleyemiyor. Bende çok iyi bir öğrenci oldum derslere katıldım diyemem ama gerçekten hiçbir katkısı yok matematik sınavından kaç alırsam alayım o girdiğim Online derslerin hiçbirinin katkısı olmayacak zaten mikrofon açma olayı da çok gereksiz ben arkadaşlarımın seslerini oradan buradan duyunca derse iyice odaklanamıyorum. Zaten çok baktığımda yok sadece hocalardan sınav hakkında bir iki bilgi alırım diye giriyorum o anlamda işe yarıyor. Ama arkadaşın tamamen girmemesi hata olmuş. İngilizce biyolojide yine kurtarmıştır diğer sınavlarında Allah kolaylık versin diyorum...

Yeni konular

Geri
Yukarı