Yarın Hoşlandığım Kız Benle Konuşmaya Gelecek, Aşırı Utanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KırAtlıLiberal

Hectopat
Arkadaşlar karşı sınıftan bir kızdan hoşlanıyordum ve benim arkadaşımın kız arkadaşı kızla konuştu, "kız yarın sınıfta konuşurum" demiş ama ben utanıyorum. Daha çünkü kızla hiç konuşmadım ismini bile sonrada öğrendim. Aşırı ter bastı şimdiden, normalde hiç utanmam ama kızla hiç konuşmadığım için aşırı çekiniyorum. Yani normalde hiç utangaçlığım yoktur yani. Bana hem tavsiye hem de bu heyecanı geçirecek bir şey önerir misiniz? Çünkü saçmalamamam gerek.

Kasma kendini bu kadar. Bırak akışına. Kız normal gelince yanına dersin '' Ben seni gördüm, hoşlandım. Normalde olmaz ama utanıyorum şuan da. Seni tanımak isterim.'' bu kadar basit. Utandığını söylemek kötü bir şey değil. Bu her iki cinste de işe yarayan bir şey. Yani utandığını, heycanlandığını söylemek seni karşı cinse kötü olarak algılatmaz, aksine iyi olarak geri dönüş sağlar. Tecrübeyle sabit, 4 sene önce utana sıkıla söylediğim kızla şuan da nişanlıyım. Allah izin verirse de seneye evlilik var 😅

Bahsettiğimiz hanım kızımız senin sınıfına gelirse 0-1 geriden başlarsın mücadeleye. Konuşmak için senin sınıfına gelmesi mantık çerçevesinden bakıldığında hoş değil :) Ve girişimin başarı oranını direkt olarak yerlere çeker, söylemedi deme.

Kantin ortamında; ortak arkadaşınızla beraber yuvarlak bir masa etrafında toplanın. Veya okul çıkışı pasta-cafe tarzı bir işletmeye gidin ortak arkadaşlarınızla. Sohbet, muhabbet ve espriler eşliğinde kaynaşmış - birbirinizi tanımış olursunuz.

Kızın, senin ayağına gelip de utana sıkıla yaptığınız bir görüşmeden hiçbir hayır gelmez :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı