Yarın İlk Toplama Bilgisayarımı Alıyorum!

Hocam hayırlı olsun. Bende yakın zamanda alacağım bir sorun çıkmazsa. Bu arada ikna gücünüze hayran kaldım. :D
Açıkçası çok çabuk ikna oluyor. Laptopu alacağı zaman ekranın Full HD olmadığını gösterdim. Konsol alacağı zaman bir kolun, oyunların çok pahalı olduğunu anlattım.

Hayırlı olsun, o işlemci sizi asla mutsuz etmez en kral strateji oyununu bile rahat kaldırıyor.
Teşekkür ederim bu işlemciyi Fifa gibi oyunları oynayayım diye aldım. Çünkü oyunlar 4 çekirdeğe yavaş yavaş geçiyor (2 çekirdek kaldırmasına rağmen) bende 2 sanal çekirdek kurtarır diye bunu aldım. Sempron 140 işlemciden geçeceğim için çağ atlamış gibi olacağım :D

Arkadaşlar bugünkü planımız abim Sirkeci'den parayı bozdurup geldikten sonra mağazaya gidip bilgisayarı almaktı fakat abim parayı bozdurmayı unuttu ve çok yorgun olup bugün değil yarın gideceğimizi söyledi. Bende gittim parayı kendim bozdum ve iş yılan hikayesine dönmeden yarın bilgisayarı almak istiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı