Yarın muhtemel GTA 6 duyurusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ee, sonuç? Herhangi bir yerde görmedim. Palavraymış sanırım.

Hayır verdiğim tarihler 3 ay önce de insanlara söylediğim tarihler çok umutluyum bu tarihler için. 24 Ekim tarihi özellikle gizli çekilen bir Rockstar videosunda Take-two patronunun oyun hakkında konuşması ve Trailer'ın çıkış tarihini söylemesi üzerine sağlam bir tarihe benziyor. Videonun yalan olup olmadığı kanıtlanamadı. Yapay zeka tarafından seslendirilmiş de olabilir fakat elimizdeki en net tarih bu. Ayrıca birçok haber kaynağı da 26 Ekim tarihini gösterdiği için o olmazsa bu tarih son çıkabilme tarihi bu yüzden yazdım.

Ya zaten coğu Rocsktar oyunu ekim Kasım ayında çıktı. O yüzden bende ihtimal veriyorum.

Bu aylar yüksek ihtimal çıkması.

2024 başına kadar duyurulmazsa en az 2025-2026'da çıkar ben söyleyeyim.

Evet. RDR portunda bile banner mı bir şeylerini değiştirmişlerdi.

Birkaç çalışanı şu bannerı koydu diyor. Sızınıtı olarak.

Zaten bunu koyan adam grafik tasarımcı. Kendi zevkine göre bile yapmış olabilir. RDR 2 böyle duyuruldu ama.

1648138109593.jpeg

Hocam bugün kesin olarak çıkmayabilir ama bugün göstereceklerse akşam gösterirler zaten şuan erken.
Nasıl erken, saat kaçta gösterim yapacaklar daha? En az bir kaç gün öncesinden Rockstar duyuru yapardı, bir oyun duyurusu yapacağız şu şu tarihte diye. O da yok. Son dakika ani bir duyuruyla etkinlik yapıldığı nerede görülmüş?

Nasıl erken, saat kaçta gösterim yapacaklar daha? En az birkaç gün öncesinden Rockstar duyuru yapardı, bir oyun duyurusu yapacağız şu şu tarihte diye. O da yok. Son dakika ani bir duyuruyla etkinlik yapıldığı nerede görülmüş?

Ben ufak tefek duyuru olmasa bile, Resim, Banner, vs gibi durumlar ile ilan edeceklerini düşünüyorum.

Yoksa İnternette neydiği belirsiz bilgiler ile, 23Ekim saat 8 sallıyorum çat diye fragman atmazlar.

Atarlarsa da garip olur.

Normal bir oyun duyurulmuyo çünkü. Ölüsü 50 milyon izlenecek bir oyun bu.

Bende Playstation 5 yok zaten. Demek istediğim Playstation 5 performans modunda gayet güzel görüntü vererek 60fps oynatıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı