GTA Online'da GTA 6 çıkış tarihi

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Bugün GTA Online'a girdikten kısa bir süre sonra ekranda GTA VI ile ilgili bir yazı gördüm. GTA 6'nın 2019'da çıkacağı veya duyurulacağı sizce doğru olabilir mi? Reddit ve Steam forumlarında bolca benzer ekran görüntüsü ile tartışma var.

20180702115524_1.jpg

Gösterip çıkarmamak firmalara zarar verir diye düşünüyorum. Aslında GTA 5 ilk olarak 2013'ün son çeyreğinde çıktı. Bu yıl 5. yaşını tamamlıyor yani. 2019'da ise 6. yılı bitmiş olacak. Ne diyelim. Bekleyelim, görelim...

Benim beklediğim bir haber. Artık gelmesi gerekiyordu zaten benim fikrim.
Rockstar’ın savunması zaten RDR 2’nin çıkacak olmasıydı çalışanlar hep 2 oyun üstüne çalışamayız şuan hedefimiz RDR diyorlardı. Bakarsak artık RDR çıkacak GTA 6’nın gelmesi de sevindirici ve güzel. 😂😂

Bazı bildirimlerde GTA 6 yazıyor. Rockstar Games'in GTA V için 5 rakamını kullandığını görmedim. Gerçek olduğunu düşünmüyorum. Rockstar tarafından yapılmamış bile olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı