GTA Online'da GTA 6 çıkış tarihi

Bana da geldi :utanç:. Fakat biraz ticari düşününce gerçek olmadığının az çok farkına varırsınız. Gta 5, Online oyun modu sayesinde hala çok satıyor. Her gün binlerce kişi Online'a kayıt olmaya devam ediyor. Elinizde hala çok satan bir oyun varsa neden bir sonraki oyun için çalışmaya başlayasınız ki. Şu an sadece Hikaye modu için fikir arayışlarında olduklarını düşünüyorum.
Moruq Geyta aldı cıqıyor-min.png

Arkadaşlar bu olay tamamen yalan. Gtadaki serverların sahipleri serverdaki kullanıcılara özel mesaj atabilme yetkisi var. Yani adminlerin olayı bu. ''Rockstar Message'' yazısı bile fake.

Bugün GTA Online'a girdikten kısa bir süre sonra ekranda GTA VI ile ilgili bir yazı gördüm. GTA 6'nın 2019'da çıkacağı veya duyurulacağı sizce doğru olabilir mi? Reddit ve Steam forumlarında bolca benzer ekran görüntüsü ile tartışma var.

Eki Görüntüle 311551[/QU
Aynı şey bana da bugün geldi. Bence gerçek olabilir.

Kesinlikle photoshop değil bu bana ve kuzenime de çıktı. Ancak bazı söylentilere göre de Online'deki hileciler yapıyormuş.

Sosyal'de ne çok online oynayan varmis bu oyunu. Hala guncel mi bu oyun arkadaslar sıkılmadiniz mi oynamaktan? 2 hafta oynadim sıkıldım ben sahsen. :) Tabi hikaye modunu oynamistim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı