Yarın muhtemel GTA 6 duyurusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
GTA 6 çıktıktan sonra crack indiren tayfa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım gelir. Bu hafta içerisinde geleceğini biliyoruz. Ne kadar kısa sürede gelir ise o kadar güzeldir.

Buradaki fps'e bakmak tamamen saçmalık. Optimizasyon yapılmamış veya daha tam oturtulmamıştır. Çok eski bir video. 2020 içeriklerine dayanıyor.

Okuduğunuzu anladığınızı varsayıyorum.

Bunlar. Yapım süreci. Bende hepsinin videosu Full HD olarak var.

1080 Ti.
2080 Super.
3080 kullanılıyor.

Ve 3080 ile bile 40 FPS aldığını göre tutarlar aşırı mantıksız olur.

Eki Görüntüle 1986395

Zaten Rockstar'ın hiçbir oyununda düzgün bir optimizasyon yok ne varsa oynadım hepsi aynı bundan da pek optimizasyon beklememek lazım ama o kadar kötü olmaz illaki düzelir az cok.

Nasıl yani? Rockstar konsol yalakası bir firma olmasına rağmen oyun simultane olarak PC'ye mi geliyor? 😲 Yani Zero Day Release aynı anda PC için de mi geliştiriliyor?

Hocam oyun PC üstünde yapılıyor ya hani.

Gta 6 ya güvenmiyorum. valla sadece Dan Houser değil Leslie Benzies, Michael Kane ve Jeronimo Barrera gibi kemik kitle de firmadan sessiz sedasız ayrıldılar. Bu isimler gittikten sonra Take2 daha fazla Rockstar Games'e müdahale eder oldu. Oyun beklentileri karşılayamaycak sanırım.

Roleplay kısmından dolayı PC'ye geç çıkıcağını düşünmüyorum. Bence aynı zaman çıkılır. Konsol kısmında bu kadar aktif kullanılıyor mu?

Gta 6 ya güvenmiyorum. valla sadece Dan Houser değil Leslie Benzies, Michael Kane ve Jeronimo Barrera gibi kemik kitle de firmadan sessiz sedasız ayrıldılar. Bu isimler gittikten sonra Take2 daha fazla Rockstar Games'e müdahale eder oldu. Oyun beklentileri karşılayamaycak sanırım.
Ben öyle düşünmüyorum. Bence her yönünden çok kaliteli bir oyun çıkacak.

Roleplay kısmından dolayı PC'ye geç çıkıcağını düşünmüyorum. Bence aynı zaman çıkılır. Konsol kısmında bu kadar aktif kullanılıyor mu?

GTA 6 çıksa bile Roleplay, çıkması yine zaman alacak. O yüzden ben konsollarda ilk geleceğini düşünüyorum. Zaten sızıntı videolarının hepsi neredeyse Konsol tuşları ile oynarken çekilmiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı