Yarın muhtemel GTA 6 duyurusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam oyun PC üstünde yapılıyor ya hani.
Konsol üstündeki oyunlar benim bildiğim kadarıyla özel konsol türevi kitler ile geliştiriliyor ve bunlar konsol üreticileri tarafından firmalara tedarik ediliyor. Bizim bildiğimiz konsollardan farklı. SDK deniliyordu sanırım. Bu şekilde görmek şaşırtıcı oldu açıkçası. Umarım bu kez PC sürümünü 1,5-2 sene ötelemezler. Konsollara geldikten bir 6 ay sonra gelse kimseyi üzmez.

GTA 6 çıksa bile Roleplay, çıkması yine zaman alacak. O yüzden ben konsollarda ilk geleceğini düşünüyorum. Zaten sızıntı videolarının hepsi neredeyse Konsol tuşları ile oynarken çekilmiş.
Çoğu rockstar oyunu, konsola çıkıyor sonradan, pc'ye getiriyorlar. Yine aynı şekilde olucak.

Şu an herkes bekliyor ancak, PS sürümü çıkacak olduktan SONRA ilk, bu kadar heyecan veya beklemeye gerek yok.
Sonuçta yarın fragman gelse bile, oynamak için 2-3 sene daha bekleyeceksiniz.

2-3 dakikalık video ve +1 sene.

Şu an herkes bekliyor ancak, PS sürümü çıkacak olduktan SONRA ilk, bu kadar heyecan veya beklemeye gerek yok.

Çıkacağını bilelim yeter fragmanı o yüzden istiyoruz.

10 senedir beklediğimiz bir şey bey efendiler bir zahmet zaten çok beklediğimizi hesaba katıp birkaç aylık gecikmeyle PC'ye çıkartsınlar. Şahsen GTA V hiç umrumda olan bir oyun olmadı ama GTA VI VC'de geçecek olmasından dolayı bir tık daha önemsediğim bir oyun. Bilmemkaç bin para bayılıp PC aldım donanımım eskimeden oynamak istiyorum zaten R* nefret ettiğim ve hatta iğrendiğim bir şirket ama 10 senedir bekleyen bir oyun için PC pazarının da hacmini düşünürsek milleti daha saçma sapan 2-3 sene dikmek istememelerini temenni etmek herkesin hakkıdır diyorum. Saygılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı