Yarın okul var

Yine aynı şeyler olacak. Okula git eve gel ders çalış uyu. Keşke başlamasa okul diyorum bazen.

Hocam bu günlerin değerini bilin. Ben şu an okuldaki günlere dönmeyi ne kadar istiyorum bir bilseniz. Çok uzun zaman da olmadı ama pandemi sağ olsun lise yıllarım telef oldu :(

Hocam bu günlerin değerini bilin. Ben şu an okuldaki günlere dönmeyi ne kadar istiyorum bir bilseniz. Çok uzun zaman da olmadı ama pandemi sağ olsun lise yıllarım telef oldu :(
Hocam okul kadar sıkıcı bir şey yok. Herkes telefonda. Ne konuşan var ne de başka bir şey. Bende fazla sosyalleşmekte iyi olmadığım için resmen ızdırap oluyor.

Yarın kendini bir şey sanan ergen ve keko yuvası okula gidip sınıfıma girmek istemiyorum. Çünkü sınıfımız hem cahillerle dolu hem de sinir bozucu insanımsı varlıklarla dolu. Sınıf da adamakıllı düzgün birkaç kişi var. Sınıfımızın kızları da çok "masum" her gün yeni bir iftira atıyorlar. Ayrımcı öğretmenlerle dolu "mükemmel" okula gitmek istemiyorum. Öğretmenlerin, müdürün ve müdür yardımcılarının kızlara fazladan hak verdiği okula gitmek istemiyorum. Okulda sadece 2 tane düzgün öğretmen var. Biri bizim Fen hocamız diğeri de Din hocamız.

Ne yazık ki bende İzmir'de yaşıyorum ve yarın okula gideceğim.
Bizim okulu neden anlattınız hocam? Özellikle kızların yüceltilmesi konusu.

Yarın kendini bir şey sanan ergen ve keko yuvası okula gidip sınıfıma girmek istemiyorum. Çünkü sınıfımız hem cahillerle dolu hem de sinir bozucu insanımsı varlıklarla dolu. Sınıf da adamakıllı düzgün birkaç kişi var. Sınıfımızın kızları da çok "masum" her gün yeni bir iftira atıyorlar. Ayrımcı öğretmenlerle dolu "mükemmel" okula gitmek istemiyorum. Öğretmenlerin, müdürün ve müdür yardımcılarının kızlara fazladan hak verdiği okula gitmek istemiyorum. Okulda sadece 2 tane düzgün öğretmen var. Biri bizim Fen hocamız diğeri de Din hocamız.

Ne yazık ki bende İzmir'de yaşıyorum ve yarın okula gideceğim.

İzmir de hangi okuldasınız Hocam? Ya da hangi ilçesinde.

Hocam yarın 6 ders sayısal var bize siz yırttınız.

Bursa valisi bizi askeri eğitime hazırlıyor şimdiden ne kadar iyi bir insan fırtına olan havada okula.
Gideceğiz.
Üstüne daha bugün yoğun yağıştan dolayı kazada 4 kişi hayatını kaybetti.

Bursa tatil sonunda bu kadar bekletmeleri bile saçma.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı