Yarın olan dershane sınavı için nasıl çalışılmalı?

Stuff

Hectopat
Bugün dershanemin ilk günüydü. Dünkü konumu okuyanlar bilir zaten merak eden olursa diye gayet güzel geçti. Sınıf benimle beraber tam 11 kişi oldu 10 kız 1 erkek olarak. Hepsi bayağı iyi insanlar. Tanıştık ettik, sorunsuz geçti.
Asıl konuma geçeyim şimdi, cuma günü dershane sınavı varmış. Sınıflar belirlenecekmiş (TYT). Ben eski dershanemde 1. sınıfta olduğum için burada da herhangi bir sınava girmeden 1. sınıfa geçtim. Ortama ilk günden biraz ayak uydurabildim yarın daha da alışırım muhtemelen. Sınıftan düşmek veya gitmek istemediğim için sınavdan iyi yapmam gerekiyor fakat TYT konularım tam değil. Şimdi ne yapmamı önerirsiniz? TYT soru dağılımlarına bakıp en çok soru çıkan konuları (fen için) üstün körü 2 gün sabahlayıp çalışayım mı, yoksa boş ver sen yine kendi temponda çalışmaya devam et, üstün körü geçme, yaptığın kadar, yapamadığın kader mi dersiniz? Eğer üstün körü geçersem üstlerinden bir daha çalışacağım o konuları tekrar. (Yaklaşık ders başı 3 konudan bahsediyorum. 3 dersten 9 konu tamamen bitiremeyeceğimi bildiğim için üstün körü diyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı