Yarın ultrasona gireceğim

YigitXS

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1-1.5 aydır karın ağrım var düz karın ağrısı ishal dışkıda kan gibi şeyler yok. Eskiden açtığım Konularda da belirttim yarın özel Hastanede ultrason cektirecegim. Onun dışında gaita testi yapılacak kan ve ıdrarda var daha önce röntgen çektirdim kan ve idrar testi verdim bir şey çıkmadı ama inşallah yarın çıkar bir sorun çoğu kişi bir sorununun çıkmasını istemez ama ben aksine istiyorum. Eğer yine bir şey çıkmazsa o zaman neden ağrıyor bu karnım diyeceğim cidden bıktım bazen hiç hissetmiyorum bazen çok şiddetli oluyor. Umarım bir hastalık veya bir sorun çıkar ultrasonda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürekli kemer takıyor musun? Ben de senin yaşadığın sorunu yaşıyordum. Yüksek ihtimalle birşey çıkmaz. Geçiştirmek için şu kadar süre ... hapı kullan derler. Geçmiş olsun.

Son düzenleme:
Bu 1-1.5 ay içinde ğişen bir şeyler yaptınız mı normal hayatınızın aksine? Mesela şiddetli bir kilo verme diyete girmek veya yaptığınız farklı bir şey veya yediğiniz.

Kanser tetkitleri yapılsın. Allah korusun, sizde çıkmasın ama bir akrabamızda pankreas çıktı.

Ultrason temiz çıktı bağırsak enfeksiyonu olabilir dedi ve birkaç tane hap yazdı 1 hafta kullan geçmezse kontrole gel dedi ama geçse de gecmesede gitmeyi düşünmüyorum artık.

Sonuçları buraya yazsana merak ettim bende de yemekten sonra oluşuyor çok ağrı gibi değil de benimki neyse.

Temiz çıktı sonuçlar hap yazdı gecmezse tekrar gideceğim.

Bu 1-1.5 ay içinde ğişen bir şeyler yaptınız mı normal hayatınızın aksine? Mesela şiddetli bir kilo verme diyete girmek veya yaptığınız farklı bir şey veya yediğiniz.

Yok her zamanki hayatımdı.

Ultrason temiz çıktı bağırsak enfeksiyonu olabilir dedi ve birkaç tane hap yazdı 1 hafta kullan geçmezse kontrole gel dedi ama geçse de gecmesede gitmeyi düşünmüyorum artık.
Temiz çıktığına adınıza sevindim, doktorun verdiği hapları düzenli kullanın buna ek olarak probiyotik takviyesi almaya çalışın bağırsaklarını rahatlatacaktır. Vücudun dehidrasyon açısından çokca su tüketin.

Geçmezse yine ihmal etmeyin, olası görünmeyen başka hastalıklar olabilir, mutlaka üzerine düşün ve araştırılsın.

Geçmiş olsun!

Geri
Yukarı