[Yarışma] Gelin İnternet Hızlarımızı Kapıştıralım.

Bu yarışmada benim birinciliğim mühmâl olmalıdır. Çünki benim bağlantımda bilim ve teknoloji kokmaktadır. Baz istasyonuna yaklaşık 10Km uzaklıktaki bir köyden sınırlı imkanlarla yapabilmiş olduğum EDGE seviyesindeki bu bağlantımın hızı, iki ayrı işletim sisteminde test edilmiştir. Test sonuçları ekran görüntüleri konulacaktır.
Bu Windows 7 sonuçları.
27626759.png

By mr_yamyam at 2012-08-17
XP test sonuçlarını şimdi upload edebiliyorum.

Bence gayet iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Var mı bunu geçen :D ?,

Fotoğrafı göremeyenler için :
Download hızım 0.13 mb\s :D Şu an köydeyim telefonu bağladım o yüzden bu kadar yavaş. Normaldeki hızım 1 megabit :D

Var mı bunu geçen :D ?,

Fotoğrafı göremeyenler için :
Download hızım 0.13 mb\s :D Şu an köydeyim telefonu bağladım o yüzden bu kadar yavaş. Normaldeki hızım 1 megabit :D

Ben seni sollamışım. Dovnload hızım XP de 150Kb/sn. Bu da 0.15Mb/sn eder yaklaşık olarak. Pingim yaklaşık yarım saniye.

- - - Güncellendi - - -

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar. Köyden dönmüş bulunuyorum. Bi hız testi yaptım. Benim hesaplarıma göre yaklaşık 5Mb/sn gibi bi hızım varmış. Eh Ttnetin 8 Mb'e kadar dediği hız az da olsa burada değer görünüyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı