[Yarışma] Gelin İnternet Hızlarımızı Kapıştıralım.

Yunus

Hectopat
8mbit'lik paket için para ödüyoruz. Kullandığımız hız 1mbit bile değil, 0.88 şaka gibi .

Evet benim netin hızlı olmasının sebebi santrale yakın olmam. Yoksa Türkiye genelinde hızlar hep düşük. Buna firmanın geri kalmışlığıda eklenince hız dahada düşüyor.

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul

Mert

Gigapat
Yer
Eskişehir
İnternetleriniz rezalet ! Mars'tan falan mı bağlanıyorsunuz ya ?

Şaka bir yana :D :D Ping lideri ben oldum. Duygulandım şimdi. Uydunet farkı :)

- - - Güncellendi - - -

Mert benim de fiber internetim ve 11.29 Mb/s upload hızım olsaydı ben de 6 ms alırdım :)

M

Mr_YAMYAM

Ziyaretçi
Alanya'daki hızımı da koyayım da arkadaşlar öğrensin. Ama tabiri caizse ittire ittire giriyorum nete. Üstelik sık sık kopuyor.

aslanilker

Hectopat
Yer
İstanbul

Beyler benim internet neden böyle ya 8 Mbps net limitsiz ama indirme hızım 500 den yukarı çıkmıyo. Normalde 900 olması gerekirken max 500 görüyorum ya. Acaba alt yapı kabloları 8 Mbps'ye dayanıklı değilmi yani 2 ya da 4 Mbps'lik kablo döşenmiş olabilirmi ?

aslanilker

Hectopat
Yer
İstanbul
Kardeşim her ay aşamam ya. İlk ay mesela faturayı ödedim daha dün şimdi 50kb/s ye indi. Ya bi site bile açılmıyo :( Ya TTnet'e şikayet edicem onda bile abuk subuk sorular soruyo. Yok bu numara ne yok şu numara ne.

Edit : Ayrıca ortalama 8 sene olsa gerek 8 senelik aboneyiz TTnet'e. O zamanlar çevirmeliydi tabi :p Ama bu kadar da olmaz. Bakıyorum adamlar en az 1Mb/s'de indiriyo ben 50Kb/s de :(

Son düzenleyen: Moderatör:

Yukarı