Yaşadığınız en çok korkutucu an

Bizim bir tane arkadaş vardı. Zeka oyunu açayım mi dedi size, aç dedik. 3 fark diye bir oyun açtı. Farkı kimse bulamaz dedi. Bende pc’nin içine girmişim farkı bulmaya çalışıyorum. Kızlarda var yanımızda. Havamız falan da olsun diye iyice kaptırdık. Bir baktım ekranda şeytana benzer canavar çıktı. Kırmızı falan. Daha sonra zeka oyunu oynamadım.

Bu arada korkutucu değil ama yazmak istedim. Anlatacak birini bulamadım. Bu gece rüyamda beni bırakan kız arkadaşımın evinde yatıya kalıyordum. Bütün ailesi de vardı orada. Sabah uyanınca anlatmak istedim ama...😔

Gece uykuya dalacakken kapı kolunun aşağıya doğru inmesi ve ben bakınca tekrar yukarı çıkması çok korkunçtu direkt kalkıp kapıyı açtım kimse yoktu entersan.🙂

Rüyam çok gerçekçiydi tuvalet için kalktığımda rüya olduğunu anlamıştım ama geri uyuyup geri aynı rüyayı görünce gerçek yaşamımı rüya sanmıştım basit gelebilir ama bayaa bir tırstım.

Rüyadaydım sanırsam ve bunu anlatacağım için bu gece uyuyamayacağım rüyada bir daha görmekten korktuğumdan. Yatmadan önce zombi filmi izlemiştik ve ben genelde ablamla yatarım. Rüyadaydım ve ablamdan garip sesler geliyordu. Onu kontrol etmeye gittiğimde birden üstüme atladı ve saldırdı bende orada uyandım tabii. Beni çok etkileyen bir rüyaydı hala rahatsız oluyorum daha bir sürü var. Yanlışlıkla denk geldiğim korkunç YT videoları mı dersin çok derinden etkiledi beni.

Motor ile virajdan dönerken hızlı gidiyordum düştüm, motoru bırakmadım iyi ki kaya bariyerlere doğru kayarak gittim, iyi ki motorla birlikte girdim de bana pek bir şey olmadı, eğer motoru bıraksaydım büyük ihtimalle şu an hayatta değildim. O kazadan sonra motor korkusu oluştu ve motor sevdalısı olarak motor kullanmayı bıraktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı