Yaşadığınız en şanssız an

Xlazy1

Hectopat
Liseye geçişimde LoL bağımlısıydım ve hayatımda ilk defa annemden oyuna yüklemek için para koparabilmiştim. O zamanlar kod adı Yasuo skininin bağımlısıydım, rüyalarıma kadar giriyordu. 1780 RP'ye o zamanlar 50 TL vermiştim. Koşa koşa skini aldım ve mutluluktan havalara uçtum. Daha sonra kutu alacak kadar RP kaldığını gördüm. Bir de buradan güzel bir kostüm çıkarırsam ne güzel olur diye düşündüm ve hemen kutuyu aldım. Kutuyu büyük bir heyecanla açtım ve yaklaşık bir hafta kendime gelemediğim o kostüm çıktı: Kod adı Yasuo.

Bilgisayar alacağım gün doların yükselmesi. Eski bir kasa ve HDD kullanmak zorunda kalmıştım. Ayrıca RAM single channel almak zorunda kaldım. Sonradan bir single channel daha aldım ve Allah'tan uyum problemi yaşamadım.

Bilgisayar alacağım gün doların yükselmesi. Eski bir kasa ve HDD kullanmak zorunda kalmıştım. Ayrıca RAM single channel almak zorunda kaldım. Sonradan bir single channel daha aldım ve Allah'tan uyum problemi yaşamadım.
Bilgisayar alacağınız gün dolar kaç lira yükselmiş ve TR fiyatlarına etkide bulunmuş olabilir ki?

7 ay önce arkadaşlarım sınıfta top oynarken top milyonlarca çocuğumun yaşadığı sığınağa vurmuştu 😃

Geri
Yukarı