Yaşadığınız en sıra dışı olay ne?

Yarım yamalak hatırlıyorum ama anlatayım. Rüya bile olabilir hiç bilmiyorum.

Ben küçükken düğün salonu vardı bir tane. Hava alsın diye camlardan birini açık tutarlardı. Biz arkadaşla hep girerdik oraya. Sonrasında bir gün gene girdik ve biz girince zincirli kapıyı 4 tane büyük genç açtı. Tabii o zamanlar ben 7-8 yaşındayım. Hemen camdan kaçtım ama arkadaşım kaçamadı. Sonrasında işte arkadaşımı yanımdan geçerken gördüm yüzü darma dağında kolunda alçı vardı.

Yarım yamalak hatırlıyorum ama anlatayım. Rüya bile olabilir hiç bilmiyorum.

Ben küçükken düğün salonu vardı bir tane. Hava alsın diye camlardan birini açık tutarlardı. Biz arkadaşla hep girerdik oraya. Sonrasında bir gün gene girdik ve biz girince zincirli kapıyı 4 tane büyük genç açtı. Tabii o zamanlar ben 7-8 yaşındayım. Hemen camdan kaçtım ama arkadaşım kaçamadı. Sonrasında işte arkadaşımı yanımdan geçerken gördüm yüzü darma dağında kolunda alçı vardı.

Vay hain niye sattınarkadaşlarını.

1-2 sene önce gece 3 civarları odamdayken (odanın kapısı kapalı) tuvaletin ışığı açık görmüştüm muhtemelen annem girmiştir diye düşündüm, 45dk sonra PC'yi filan kapattım mutfaktan su içtim odama geri dönüp yatağa dönecekken baktım hala ışık açık tam gidecektim bir hapşırık sesi gibi bir şey şey geldi ben de dedim sorun yok gittim yattım. Sabah oldu babam arıyor beni sen mi kustun diye tuvalet, lavabo her şey kusmuk gibi bir şeyle kaplanmış babam temizlemiş. Akşam tam 1 saat bu konuyu konuştuk. Annem ben yataktan çıkmadım diyor ben bir şey görmedim babam da değildi. Bu konuya hiçbir mantıklı açıklama getiremedik ve konu kapandı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı