Yaşadığınız kötü bir kaza var mı?

Ehliyet aldığım gece çok mutlu ve heyecanlı idim. Babam ile gezmeye çıktık o gece. Evin caddesinden sola doğru dönecektik, 4 yol ağızlı dar bir yerdi. Sağ ve solda 2 şerit vardı. Yön olarak ben tam sola dönecektim, bir araba yol verdi. Geçeyim derken diğer şeritten gelen Passat'a vurdum. Adam yavaşlıyordu, benim geçmeyeceğimi sandı falan. Ben araba kullanmayacağım dedim. Babam işte bir şeyler anlattı falan, sonra öyle falan... Fotoğrafları fena ama aracımda tık yok. Bir amblemi bir de plakalık takıldı, kaputta hafif göçük vardı. Passat'ın kapısı cizik göçük falandı, biz ödedik tabii masraflarını.

Fotoğrafları Passat'ın kini çekmemişim :(

Dosya Ekleri

• IMG_20191226_190511.jpg
    IMG_20191226_190511.jpg
    96,3 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_20191227_082637.jpg
    IMG_20191227_082637.jpg
    130,2 KB · Görüntüleme: 72
7 Yaşında iken okulda yaşadığım acı bir olay var. Bahçeye çıktım bahçenın zemini kaygandı yağmur yağmıştı. Koşuşturuken ayağım kaydı ve kolumun üstüne düştüm kolum sadece incindi fakat o anda yaşadığım acı çok fenaydı 10 15 saniye yerimden kalkamamıştım.

2. sınıfa giderken teneffüste arkadaşlarla top oynuyoruz. Şansıma da hava yağmurlu. Karşı takımdan çocuktan önce topa dokunayım derken, ayağım kaydı. Kantinin camının dışındaki sert demir çubuğa kulağım çarptı çok kötü yarılmıştı.

Bizim sınıftan manyak bir çocuk kale direğine asılıyordu, bir keresinde tam asılacakken kafa üstü yere düştü. Acillik oldu tabii çocuk bir de beyin kanaması geçirdi acil ameliyata alınmıştı. O günden sonra direği kaldırmişlardı.

Bir ara araba sürerken sorumsuz tır şoförünün sürdüğü tırın altında kalıyordum az kalsın. Adam üzerime üzerime sürüyordu. Eğer kalsaydım bugün yazıyı yazamıyor olabilirdim.

Okulda koridorda bir an arkama baktım kapının dibindeyken tekrar arkamı döndüğümde kapı aniden açıldı dişim kırıldı burnumu kırıyordum ucuz yırttım ayrıca gözümde gözlükte vardı batabilirdi gözüme Allah korudu.

O olay bende de oldu koridorda dolaşırken kapı bir anda açıldı ama kapı bana deymedi kılpayı kurtulmuştum o günden beri koridorda dolaşırken kapılardan uzak durarım.

Geri
Yukarı