Yaşadığınız kötü bir kaza var mı?

Talha murat

Hectopat
Makaleler
1
Yer
BURSA
Arkadaşlar daha öncede aynı konu üzerinden açtım sizin yaşadığınız kötü kaza varmı ?

Ben ilk ehliyetimi aldığım zamanlarda ford fiesta 2012 model 96 bg 1.4 titanium paket aracımız vardı akşam saatleri ben kullanıyordum dönerken bi 500 mt ilerde kamyon vardı ve o kamyon dorsesini iyi kapatmamış taşıdığı taşın 1 tanesi yola düştü ben son anda farkettim ama maalesef sağ tekerlerkelrden girdim ve havalandık o anı unutamam o kadar sıkı sıkı tutuyordum k direksiyonu kırılacak gibi idi ama tamda dönüşte idi o anda soğukkanlılık yaptım sağa çektim arkamdaki ortaladı sıyırdı gitti çekici çağırdık gitti lastik paramparça bide ağırdı araç jant yamulmuş resimlerde pek belli değil ama lastiği alınca yamulmuştu saat 8 de anca yola çıktık anca .

Dosya Ekleri

• IMG_20170128_141718.jpg
    IMG_20170128_141718.jpg
    264,1 KB · Görüntüleme: 252
  • IMG_20170128_141724.jpg
    IMG_20170128_141724.jpg
    229,2 KB · Görüntüleme: 163
Bir grup olarak arabayla bir yere gidiyorduk. Önümüze traktör çıktı ve bizi görmesine rağmen durmadı. Sonra o traktör bize çarptı araba 3 kez takla attı.

Maalesef bir arkadaşım vefat etti. Ben de ne zaman korna sesi duysam kalp atışlarım hızlanır tedirgin olurum o günden beri.

Yaşadığınız kötü kaza var mı?

Bir gece Adana'da yemek yemeye gitmiştik. Ben 5 yaşındayım. Hava yağmurluydu. Engelli bireyler için yapılan (umarım duyar yemem engelli birey yazdım diye) oradan yukarıya çıkarken ayağım kaydı ve kafam sivri bir yere denk geldi. Hastahanede 15 dikiş atılmıştı.

Bir grup olarak arabayla bir yere gidiyorduk. Önümüze traktör çıktı ve bizi görmesine rağmen durmadı. Sonra o traktör bize çarptı araba 3 kez takla attı.

Maalesef bir arkadaşım vefat etti. Ben de ne zaman korna sesi duysam kalp atışlarım hızlanır tedirgin olurum o günden beri.

Çok üzüldüm :(

Arkadaşlar daha önce de aynı konu üzerinden açtım sizin yaşadığınız kötü kaza var mı?

Ben ilk ehliyetimi aldığım zamanlarda Ford fiesta 2012 model 96 GB 1.4 Titanium paket aracımız vardı akşam saatleri ben kullanıyordum dönerken bir 500 mt ileride kamyon vardı ve o kamyon dorsesini iyi kapatmamış taşıdığı taşın 1 tanesi yola düştü ben son anda fark ettim ama maalesef sağ tekerlerkelrden girdim ve havalandık o anı unutamam o kadar sıkı sıkı tutuyordum k direksiyonu kırılacak gibi idi ama tamda dönüşte idi o anda soğukkanlılık yaptım sağa çektim arkamdaki ortaladı sıyırdı gitti çekici çağırdık gitti lastik paramparça bir de ağırdı araç jant yamulmuş resimlerde pek belli değil ama lastiği alınca yamulmuştu saat 8'de anca yola çıktık anca.

Düzenleme yaptım okumanızı isterim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı