Yaşadığınız veya Okuduğunuz Şehirden Memnun musunuz?

• Konuyu başlatan Juke
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 2B
Normalde Kahramanmaraş'ta yaşıyorum ve gerçekten çok iyi bir yer. Ayrıca köyde doğup büyümüş birisi olarak o yemyeşil arazilerde az koşturmadım. İnsanı itibariyle oldukça iyi ama bazı esnaflar çok fırsatçı. Hatta biraz fazla fırsatçı. Onun dışında Mağralı gibi kötü yerleri var. Bu yerlerde serseriler ve Suriyeliler cirit atıyor.

Okuduğum yer ise Adıyaman ve çok boş bir yer. Resmen şehirde hayat yok. Ancak İstanbul gibi bir çok şehri gezdim ama hiçbiri Kahramanmaraş kadar mutlu hissettiremedi beni.

Selam arkadaşlar yine ben ve yine konu dışı :)

Merak ettiğim Sosyal'de zaman geçiren binlerce insanız. Hepimiz gerek yurt içi gerek yurt dışında yaşıyoruz. Bu okul için olabilir genel yaşantı olabilir. Sorum çok açık şuan ki yaşadığınız yerde memnun musunuz ? Eğer fırsatınız olsa nerede yaşamak isterdiniz :)

Ben İstanbul'da yaşıyorum. Çok fazla memnun değilim. En büyük çileleri kalabalık ve trafik derdi çok. İyi yanı ise iş fırsatı ve alışveriş gibi olanak merkezlerinin çok olması.
Ankara' da yaşıyorum. Ülkeme göre memnunum ama başka ülkeye gitmek isterim. Yurtdışında imkanlar daha iyi. Özgürlük var.

Kayseri'de yaşıyorum ve normal bir Anadolu şehri gibi, zaten pek dışarı çıkmıyorum.
Bulunduğum lisede ise kız öğrencilerin sayısı daha fazla, bir çok insanın isteyeceği tarzda.
Acı olan kısmı da o kadar kız öğrenci olmasına rağmen kızlarla konuşamıyor olmam.

Erzurum’da yaşıyorum, halimden memnunum. Altyapı iyi yollar fena değil, sağlık hizmetleri çok iyi. Bazı komşular sıkıntılı onun dışında memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı