Yaşadığınız veya Okuduğunuz Şehirden Memnun musunuz?

• Konuyu başlatan Juke
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 2B
İstanbul Avrupa yakasındayım. Anadolu'ya göre daha kalabalık ve yoğun buluyorum. Trafik dışında yaşadığım yerden memnunum. Her türlü imkan var, çevre güzel. Altyapı iyi. Komşular iyi. İşe yakın.
trafik de olsun canım gülü seven dikenine katlanır Avrupa da oturuyorsun bence güzel

İzmirliyim İzmir güzel yaşanılacak şehirlerden birisi bazı kesimlerde gerçekten altyapı yetersizliği olsa da diğer şehirleri görünce bu kadarına katlanılır diyorum. Erkekleri beyfendi kadınları hanfendi bir şehrimiz. Bazı "Denyolar" var ama genede iyi.
Elazığ da Üniversite okudum. Aklınız varsa gitmeyin. Konuşmaları acayip ve değişik bir yer esnafta öğrenci bulduğunda kazıklamaya çalışıyor. Genel olarak gördüklerim bunlar. Elazığlı gelirse de bana katılacağını düşünüyorum. Aklı olan oradan kaçmaya çalışıyor zaten. Bu kadar yermek istemezdim ama öyle maalesef. İyi insanlarla karşılaşmadım desem yalan olur karşılaştım tabi ki fakat azınlıkta olduklarından böyle yazdım herkes üzerine alınmasın lütfen.

Önceden İzmir'de yaşıyordum. Şu an İstanbul'da yaşıyorum. İkisini de seviyorum bir şikayetim yok öyle:) İstanbul nüfusu birazcık azalsa daha güzel olacak ama olsun:) Çok kişi trafikten şikayetçi ama ben daha çok toplu taşımada "anti-deodorant" güruhundan şikayetçiyim o kadar🤣

İstanbul'da yaşıyorum ve her ay rutin olarak 3 4 kere elektirik kesiliyor. Trafik insanı cinnetten çıkarır zaten. Gezilecek yer, iş, Avm dolu ama imkanım olsa kesinlikle Bursa' da yaşardım.

Bursa'da yaşıyorum. Yaşanabilirlik açısından en iyi Türkiye şehri diyorlar hemen hemen katılıyorum. Ev, eğitim, çevredeki diğer mekanlar vs. olarak gayet iyi. Özellikle batı tarafları daha yeni ve modern.
Katılıyorum. Ben de Özlüce'de oturuyorum ve gerçekten çok hızlı gelişiyor. İnsanlar birbirine saygılı ve hoşgörülü sadece oturduğum yerde altyapı olmamasından şikayetçiyim.

Geri
Yukarı