Rehber Yasal ve ücretsiz şekilde Aseprite kullanmak

Anladımm bir çözmeye çalışayım olursa yazarım.

Hocam sanırım oldu işlem şu an sorunsuz devam ediyor. Sizin attığınız linke girip büyük boyutlu dosyayı indirdim. Daha sonra c/aseprite klasörüne ayıkladım, Build oluşturup onun içinde.

Cmake -dcmake_buıld_type = relwithdebınfo -dlaf_backend = skia -DSKIA_DIR=C:\deps\skia -DSKIA_LIBRARY_DIR=C:\deps\skia\out\Release-x64 -g ninja.

Kodunu çalıştırdım.

Bende yarısı found diyor yarısı unfound diyor.

Arkadaşlar hata alanlar için çözümle geldim öncelikle Ninja ve Skia'nın son sürümlerini aşağıdaki linklerden indiriyoruz
Ardından bunları rehberde de belirttiği gibi kuruyoruz.
Ve artık tamamıyla el yapımı Aseprite'ınız hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Arkadaşlar hata alanlar için çözümle geldim öncelikle ninja ve Skia'nın son sürümlerini aşağıdaki linklerden indiriyoruz.
Ardından bunları rehberde de belirttiği gibi kuruyoruz.
Ve artık tamamıyla el yapımı aseprite'ınız hayırlı olsun.

1702841621745.png

Bu hata neden kaynaklanıyor.

RAR'ın içindekileri doğrudan C:\deps\skia konumuna ayıklar mısın ama ayıklamadan önce eski dosyayı sil klasördeki.

Eve gidince bir deneyeyim ama b olan kısım ne işe yarıyor onu yazmazsam sıkıntı olmaz mı?

RAR'ın içindekileri doğrudan C:\deps\skia konumuna ayıklar mısın ama ayıklamadan önce eski dosyayı sil klasördeki.

CMD'deki kodların yarısı not found oldu dediğinizi denedim.

Rarın içindekileri doğrudan C:\deps\skia konumuna ayıklar mısın ama ayıklamadan önce eski dosyayı sil klasördeki.
1702913756309.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı