Yaşama Sevincini Kaybetmek

abudabi24

Decapat
Arkadaşlar, yaşama sevincimi kaybettim, hiçbir şeyden zevk almıyorum. Ne yapmak lazım? Hayatım boyunca insanlara akıl verdim, öğüt verdim. Ama şu an ben de iyi durumda değilim ve yaklaşık 2 yıldır tanıştığım, gördüğüm herkese yaşama sevincimi kaybettiğimi söylüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence dini olarak ibadete başlamalısın ibadet edip yaratıcımıza şükür etmen sende bir yaşama amacı oluşturacaktır gerçekten dii açıdan görevini tamamladığında bütün sorunların son bulacak çünkü başka amaçlaının olduğunu başka bir yaşamın mevcutluğunu kavrayacaksın nacizane fikrim bu ama hobiler edinebilirsin ya da müzik dinle, kitap oku, bir uğraş edin böylece bu bunalmışlığını zamanla unutur, hafifletirsin.

İnan ben de öyleydim,fakat küçük şeylerden zevk almayı denedim bir süre.Hep ben iyiyim ve mutluyum dedim,kafaya hiçbir şeyi takmadım.Bu dünya gerçekten bunları düşünecek kadar uzun değil.Sadece kendini düşün ve kendi çıkarların için yaşa,kimse seni ilgilendirmez.Kendini neye inandırırsan sen osundur.Fazla düşünme sadece anın tadını çıkarmaya bak,aç bir müzik otur balkonda ağaçları gökyüzünü seyret.Senin sorunun kendini hayat kötü ve ben zevk alamıyorum diye inandırman
Sağlıcakla Kal

Heh tam adamı geldi. @Neşeli Enginar adam her zaman neşeli. :D

Allah sizlerden de neseyi ve mutlulugu eksik etmesin. Yasama sevincinin kaybolmasi ne demek be ya, daha önümüzde yasayacaginiz kocaman bir hayat ve sizi bekleyen yüzlerce sürpriz varken. Yasama sevincinizi kaybetmeyin kiziyorum bakin ahahahhaaa :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı