Yaşı 17 boyum 1.70 uzar mıyım?

Erkeklerde boy uzaması araştırmalara göre 21-25 yaşına kadar devam edebiliyormuş. Genetik bir durum tabii ki. Kalsiyum nasıl alırsan al bir şekilde al, en azından sadece sabah kalktığında boy uzaması için esneme hareketleri var onları yapabilirsin. Basketbol, zıplama vs. onları illaki duymuşsundur. Boy uzamasının durup durmadığını anlamak için doktora gitmelisin. Belli testler ve istenilen görüntüler var. Yanlış hatırlamıyorsam kemiklerde delikler var, o delikler kapanana kadar uzaman mümkün. Kapandığı an gelişme çağı bitmiş oluyor. Psikolojik bir takıntın varsa doktora gidip durumu paylaş belli bir yaşa kadar topuktan iğne olma durumu var. Buna örnek olarak da arkadaşım var. 17 yaşında maksimum 1,60 civarındaydı. Topuktan iğne oldu 1 sene boyunca. Şu an o çocuk 1, 80'e yakın... Erkekler için boy güç ve görüntü açısından önemli. 1,72 boy var ve 24 yaşındayım. Aklım olsaydı bu yaşıma kadar elimden gelen her şeyi yapardım.

Topuktan iğne nasıl oluyor ya da kaç TL? Yaşım 16 düz tabanım boyum 1.70M yaptırabilme imkanım var mı?

Erkeklerde boy uzaması araştırmalara göre 21-25 yaşına kadar devam edebiliyormuş. Genetik bir durum tabii ki. Kalsiyum nasıl alırsan al bir şekilde al, en azından sadece sabah kalktığında boy uzaması için esneme hareketleri var onları yapabilirsin. Basketbol, zıplama vs. onları illaki duymuşsundur. Boy uzamasının durup durmadığını anlamak için doktora gitmelisin. Belli testler ve istenilen görüntüler var. Yanlış hatırlamıyorsam kemiklerde delikler var, o delikler kapanana kadar uzaman mümkün. Kapandığı an gelişme çağı bitmiş oluyor. Psikolojik bir takıntın varsa doktora gidip durumu paylaş belli bir yaşa kadar topuktan iğne olma durumu var. Buna örnek olarak da arkadaşım var. 17 yaşında maksimum 1,60 civarındaydı. Topuktan iğne oldu 1 sene boyunca. Şu an o çocuk 1, 80'e yakın... Erkekler için boy güç ve görüntü açısından önemli. 1,72 boy var ve 24 yaşındayım. Aklım olsaydı bu yaşıma kadar elimden gelen her şeyi yapardım.

Nasıl yani? Şimdi ben de 16 yaşımdayım, yani 16.5 diyelim 174 cm boyum var. Elimden gelenleri yaparsam 183-185 görür müyüm?

Erkeklerde boy uzaması araştırmalara göre 21-25 yaşına kadar devam edebiliyormuş. Genetik bir durum tabiki. Kalsiyum nasıl alırsan al bir şekilde al, en azından sadece sabah kalktığında boy uzaması için esneme hareketleri var onları yapabilirsin. Basketbol , zıplama vs. onları illaki duymuşsundur. Boy uzamasının durup durmadığını anlamak için doktora gitmelisin. Belli testler ve istenilen görüntüler var. Yanlış hatırlamıyorsam kemiklerde delikler var, o delikler kapanana kadar uzaman mümkün. Kapandığı an gelişme çağı bitmiş oluyor. Psikolojik bir takıntın varsa doktora gidip durumu paylaş belli bir yaşa kadar topuktan iğne olma durumu var. Buna örnek olarakta arkadaşım var. 17 yaşında maksimum 1,60 civarındaydı. Topuktan iğne oldu 1 sene boyunca. Şuan o çocuk 1,80'e yakın... Erkekler için boy güç ve görüntü açısından önemli. 1,72 boy var ve 24 yaşındayım. Aklım olsaydı bu yaşıma kadar elimden gelen her şeyi yapardım.
nasıl yani ben şimdi 16 buçuk yaşındayım 174 cm boyum var elimden gelenleri yapsam 180+ olur muyum ?

Geri
Yukarı