Yaşı Küçük Olup da Anneye Küfür Eden Kitle

Anneye küfür eden çok rastlamadım fakat benim oturduğum bölgede okuma yazma bilmeyen çocuklar liseli ve üniversiteli kişilere atarlı laflar söylüyor, tehdit edip kendini bir şey sanıyorlar. Onların bir suçu yok aslında. Suç onları yetiştirenlerde.

Ben oyuna girdiğim an Rusları ve Polonyalıları genellikle susturuyorum. Oyunda mikrofon açıp ağlıyorlar :) Yok ''kick me'' imiş yok '' my team noob '' muş hiç takmıyorum. Bir kere söylesin hemen susturuyorum. Gerçi kick me diyince adam direk atıyorum adamı oylamayla . Sonra bir daha diyemiyorlar kick me :) LoL'de arkadaşlarımla girerim zaten 2-3 kişilik takımla diğer herkesi susturuyorum. Sizi küfürle tahrik etmeye çalışanlara benim yaptığımı yapmanızı öneririm.

Aklıma şu geldi. :) Umarım forumda sıkıntı olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aklıma şu geldi. :) Umarım forumda sıkıntı olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
''95'' kiloyum, iyiymiş... :D

Aslında böyle gördükleri için onlarda güzel bir şeymiş gibi bunu devam ettiriyorlar. İçinde bulundukları ortam onların düşüncelerini ve konuşma tarzlarını da etkiliyor. Büyüklerin de suçu var. Ben şeyi anlamıyorum, hani tamam küfür edilir. Sinirlenir insan ağzından kaçırır. Hepimiz insanız. Lakin bir yere kadar. Milletin babaannesinden sanane :ROFL: Allah'a, Kuran'a küfür edenler var. Onlara ne demeli ? İnsanın bir durma yeri vardır. Bir yere kadar güzel kardeşim, sen niye çoşuyorsun ? Bu bir oyun. Birilerinin yaptığı veya yaptırdığı, kodlardan, grafiklerden oluşan bir oyun. Kimse kimsenin mirasına el koymuyor, malına zarar vermiyor. Bir süre sonra piyasadan kalkacak bir oyun için birbirimizi kırmanın ne gereği var be güzel kardeşim :redface:

Anne babaları bu genç kardeşlerimize alıyorlar bilgisayarları, internetleri salıyorlar sanal aleme sonra ceremesini bizler çekiyoruz.

Yaşı büyük veya küçük olsun aile ferdimden birine küfür ederse işler değişir. Çok görüyorum nedensiz yere küfür edenleri. Ama hak eden de var orası ayrı mesele. Küfür ettiği an anlarım beyin yaşının kaç olduğunu.

Şu sıralar arkadaşlarımla Skype ile konuşuyoruz. Her zaman neredeyse böyle bir kesimle karşılaşıyorum gel adam akıllı konuşalım diyorum çocuk Skype kapıyor veya beni engelliyor. Bu durum şu aralar fazla artmaya başladı ben küfür etmeyi fazla sevmem ama benimde bir sınırım var bu tür durum yaşayanlar cevap verebilir mi ? Hatta bir resim koyayım.

Eki Görüntüle 184606

Küfrü sansürledim.
Düzeltme:Afedersiniz moderasyon ekibi bu seferlik affedin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı