Yaşım 12 boyum 1.70 ne kadar uzarım?

Uzamazsin kanka. Şu konular niye hala onaylamadan geciyor yahu. Internette boyumuz kac Yasina kadar uzar, ne kadar uzar diye aratma sorununuz mu var? Veya sosyalde doktor mu var? Boyunuzu mu begenmiyorsunuz?
Kiskandigimdan da degil 1.75 boyum var.

Abiler, benimle yaşıt, benden biraz uzun olan var. Ben hepsinden kalıplıyım ama bazıları cılız ve uzun. Onları nasıl geçebilirim? Geçmek istiyorum. Yardım eder misiniz? Lütfen; sinirimi bozuyolar, ağızlarına vurasım geliyor. 1 cm falan uzunlar. Kilom 75 falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boyunuzu uzatmak gibi salakca bir isle ugrasana kadar genel bilginizi gelistirip arkadaslarinizi beyninizle ezseniz? Sinirinize dokunsalar bile takmayin, duyamadiginizi soyleyin. Yaptigi saka 2-3 kere soylendiginde artik komik olmayacak, salak durumuna dusecektir.

Sizden uzun oldukları için mi ağızlarına vurasınız geliyor? Öyleyse düşüncenizin çok saçma olduğunun farkına bir an önce varsanız iyi olur.

Uzayacağınız kesin gibi bir şey, ne kadar olacağını kimse bilemez. Neden sürekli böyle konular açılıyor anlamıyorum. Biz nereden bilelim ki kaç cm olacağını?

Abiler yaşım 12, boyum 1.70. Annem 1.60, babam 1.80, annemin amcası 1.87, amcalarım 1.74 arası sizce boyum kaç olur? 75 kiloyum zayıflamak da istiyorum 9 yaşındayken 1.50 boyum vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı