Yaşıtlar saf geliyor

tunahan4321

Picopat
17 yaşındayım taşıtların sürekli birbirine küfür ediyor kendi yaptığım espri mizahlar uyuşmuyor genelde yaptığım mizahlara 18 20 yaşında arkadaşlarım güler karşılık verir ama yaşıtlarına dediğimde aval aval bakıyorlar hadi onu geçtim birbirlerine sen g2ysinnn diye bagiriyorlar ne felsefe biliyorlar ne psikoloji sürekli bu çocugu döverim ben bak ahagaga diye gülüyorlar cidden sıkıldım bunlar ergen değil çocuk gibi davranıyorlar neden böyle 60 puanlık meslek lisesinde okuyorum OBP puanı ile girdim internette konuştuğum insanlar hiç böyle değil. Neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes berbat en mükemmel sensin tamam ne yapalım haftalık övelim mi?

En mükemmel sensin tamam ne yapalım haftalık övelim mi?

Harbiden bende bir bakayım dedim patladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes aynı olacak diye bir kaide yok ve şakalaşmalar falan arkadaşlar arasında elbet olur. Onlara üstten bakıp yargılayacağına 'bildiğin' şeyleri öğretmeye çalışsan nasıl olur?

Onlar artık benim yaşıtlarım değil ama seni çok iyi anlıyorum, bazı yerlerde bir kaç tanesiyle konuşmuştum, gerçekten çok boş ve anlamsız ortamlar. Diyecek bir şey bulamıyorum ve söylediklerimi anlamıyorlar. Geri kalmış ülkemizin teknoloji ve modern dünya ile ani karşılaşması sonucu böyle yozlaşmalar oluyor. Vakti geldiğinde onları ancak hayat terbiye eder, sen işine bak.

Geri
Yukarı