Yaşıtlarım çok çocuksu geliyor

Ahmet40218

Centipat
Daha fazla  
15 yaşındayım şu an çok basit bir şekilde anlatacağım uzun uzun anlattığım konularım var kendi hakkımda boş zamanınız varsa okuyabilirsiniz,
Okul zamanı gerçekten hem iletişimsel hem psikolojik olarak kendini ifade etme stili, konuşmaları...
Yani anlıyorum oradaki çocuksu davranışı, ortam bozuk değil ciddi anlamda çocuklar ile doğru dürüst muhabbet yapamıyorum kendim gibi konuşsam hiçbiri anlamayacak akılları başlarında değil. Zamanında anksiyete tedavisi alıyordum, halen devam etmekte aklıma takılıp duruyor, özellikle öğrenci öğretmen tavsiyesi olarak yaşıtlarınızla takılın diye diye bir baskıda bulunuyorlar isyan sanki saçmalıktı ya,
Ulan çocuk anlaşamıyorsa hadi bak 16 17 yaşıt çevre zaten bir fark yok. Bu kadar hor görmeleri artık çıldırttı ya, konuşsam birisi milletin ağzında geveleniyor fesat düşünceler dolanıyor. Okul zamanı nasıl açacağım kendimi şimdi bu çocuklarla konuşmak istesem kendim gibi olamam zaten adamlar ne espri ne mizah bir şey bildiği yok.

Ha bir de bu düşünceme ergenlik demeyin bakın gerçekten sorun yaşıyorum farklılık çekmek gibi bir amaç yok.
Ve ergen olduğum için şu cümle çok duyuluyor ve bu ayrımı ergenlik döneminde yapmak saçma geliyor galiba millete.

'O çocuk bilgisayar oyunlarında iyidir, seninde karakterin olgundur o çocukta seni çocuksu buluyordur'.

Ya bu cümleyi nasıl kabul edebiliyorlar oda yarı mesele saçmalık.

Ne yapacağım nasıl olacak gerçekten kimisi çok egoist yanına yaklaşılmıyor. Kimin ağzı laf yaparsa ona takılır millet her yerde böyle tabii :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı